język angielski
 HOME  |  DLA UCZNIÓW  |  język angielski  
Egzaminy z języka angielskiego
Wpisany przez: Administrator 2019.12.17 Drukuj
Zapraszam do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi form i przebiegu egzaminu ósmoklasisty oraz matury. Informacje dotyczące egzaminu maturalnego dla absolwentów szkół podstawowych nie są jeszcze dostępne, zostaną podane w późniejszym terminie.
Sposób na słówka :)
Wpisany przez: Administrator 2019.09.03 Drukuj

Zachęcam do korzystania z systemów opartych na fiszkach, jak np. Quizlet.com czy Anki. Oprócz strony internetowej mają one również aplikacje na telefon. Słówka można dodawać samemu, można też skorzystać z gotowych kursów przygotowanych przez innych użytkowników, jak np. zestaw do podręcznika Matura 2015.

Oficjalne fiszki do podręczników Bugs Team, Brainy, Repetytorium Ósmoklasisty, Password Reset i Repetytorium do szkół ponadgimnazjalnych, przygotowane przez wydawnictwo Macmillan, znajdziecie na stronie quizlet.com/MacmillanPolska/folders.

Uwaga: słówka trzeba powtarzać systematycznie :) Pięć minut rano i wieczorem każdego dnia da Wam więcej, niż dwie godziny raz w tygodniu!

Nagrania do podręczników
Wpisany przez: Administrator 2019.09.03 Drukuj
Bezpłatne nagrania do podręczników Bugs Team, Brainy, New Voices, Repetytorium Ósmoklasisty, Password Reset, Repetytorium do szkół ponadgimnazjalnych i Repetytorium dla uczniów liceów i techników (poziom podstawowy i rozszerzony) wydawnictwa Macmillan można pobrać ze strony Strefa Ucznia. Nagrania do Repetytorium Matura 2015 znajdują się na płytach dołączonych do podręczników.
British Council zaprasza na stronę LearnEnglish!
Wpisany przez: Administrator 2017.11.13 Drukuj

Chcesz poszerzyć zasób słownictwa? Rozwinąć umiejętności językowe? Skorzystaj z materiałów przygotowanych przez British Council na stronach: LearnEnglish Kids oraz LearnEnglish Teens.

Udanej zabawy!

Interaktywna powtórka form czasowników nieregularnych
Wpisany przez: Administrator 2014.01.17 Drukuj

Wydawnictwo Oxford University Press zaprasza do powtórki form angielskich czasowników nieregularnych: Oxford Practice Grammar.