archiwum 2016/2017
 HOME  |  O SZKOLE  |  archiwum  |  archiwum 2016/2017  
Zakończenie roku
Wpisany przez: ER 2017.06.23 Drukuj

Dnia 23 czerwca 2017 roku w auli szkoły odbyło się uroczyste podsumowanie roku szkolnego z udziałem klas drugich i pierwszych gimnazjum i liceum oraz uczniów SSP nr 2. Gimnazjaliści i licealiści wyróżnieni w nauce i w sporcie oraz uczestnicy konkursów w obecności dyrekcji szkoły, nauczycieli i rodziców odbierali na scenie świadectwa i nagrody. Nie mniej uroczyście szkołę żegnali najmłodsi.

Gratulujemy wyróżnionym i zapraszamy do galerii zdjęć SSP2 oraz gimnazjum i liceum!

Pożegnaliśmy absolwentów gimnazjum!
Wpisany przez: Administrator 2017.06.19 Drukuj
Dnia 23 czerwca br. pożegnaliśmy kolejny rocznik absolwentów Gimnazjum z Oddziałami Sportowymi. Uroczystość była okazją do uhonorowania wyróżniających się uczniów GMzOS. Tytuł Primus Inter Pares zdobyli: Agnieszka Miltyk, Daria Sobolewska i Filip Wnuk. Gratulacje i medale przyjęli także uczniowie z wysoką średnią:  Hanna Ostręga, Karolina Krzyżańska i Julia Zawadzka. Wszyscy wyróżnieni w nauce wpisali się do Złotej Księgi. Zapraszamy do galerii!
Słodkie zakończenie roku w klasie 2a
Wpisany przez: Marta Piechowicz 2017.06.24 Drukuj
Dnia 22 czerwca z okazji zbliżającego się końca roku uczniowie klasy 2a wybrali się na lody. Po całym roku nauki oraz ciężkich treningów dzieci mogły pozwolić sobie na odrobinę przyjemności. Każdy uczeń miał możliwość złożenia zamówienia samodzielnie. Pogoda tego dnia była wyśmienita, więc klasa zrobiła sobie spacer po najbliższej okolicy. Dzieci zostały zwabione zapachem świeżych pączków i nie przeszły obok nich obojętnie. Zapraszamy do galerii.
Gratulujemy laureatom konkursu "Zabierz flagę na wycieczkę"!
Wpisany przez: Maciej Parobczy 2017.06.23 Drukuj
Z przyjemnością informujemy, że komisja konkursowa wyłoniła następujących laureatów szkolnego konkursu fotograficznego „Zabierz flagę na wycieczkę”:
Kat. Najdalsze miejsce, w którym wykonano zdjęcie:
Eryk Lejkowski – klasa 3X (Wodospad Niagara USA/Kanada)
Kat. Najbardziej oryginalne miejsce wykonania zdjęcia z flagą:
Ex aequo I miejsce  – Daniel Gałuszka – klasa 3p (New York Marathon, USA)
Ex aequo I miejsce – Michał Wolniak – klasa 2a (Stadion Velodrome, mecz Polska-Ukraina 21.09.2016, Marsylia, Hiszpania)
Ex aequo I miejsce  – Oskar Sukiennik – klasa 2t (Morze Czerwone)
Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 23 czerwca 2017 roku w czasie uroczystości zakończenia roku szkolnego. Gratulujemy i zapraszamy do galerii zwycięzców oraz do galerii uczestników konkursu.
Spotkanie z Damianem Błockim
Wpisany przez: Marta Piechowicz 2017.06.21 Drukuj
Dnia 21 czerwca p. I. Tomaszewska zorganizowała uczniom klasy 2a spotkanie z niezwykłym gościem - p. Damianem Błockim. Dzieci obejrzały prezentację multimedialną, która przybliżyła im postać chodziarza. Wszyscy byli bardzo zainteresowani dyscypliną uprawianą przez gościa. Gdy Wicemistrz Polski odpowiedział już na wszystkie pytania zadawane przez dzieci, zaprezentował wszystkim technikę chodu sportowego. Cala klasa uczestniczyła również w treningu prowadzonym przez p. Damiana. Wszystkie dzieci świetnie się bawiły podczas spotkania i czekają na kolejny chodziarski trening. Zapraszamy do galerii.
Uwaga Rodzice przedszkolaków!
Wpisany przez: ER 2017.06.14 Drukuj

Szanowni Państwo! W załączniku publikujemy informację o naborze uzupełniającym do przedszkoli publicznych i oddziałów przedszkolnych zorganizowanych w szkole podstawowej na rok szkolny 2017/2018.

Do pobrania:
Mistrzowie Polski u prezydenta!
Dnia 13 czerwca 2017 roku w sali konferencyjnej pływalni olimpijskiej Floating Arena odbyło się spotkanie, w czasie którego Prezydent Miasta Szczecin Piotr Krzystek wręczył listy gratulacyjne oraz drobne upominki sportowcom za wybitne osiągnięcia sportowe w 2016 roku. Wśród wyróżnionych zawodników znaleźli się pływacy-ratownicy CKS Szczecin, medaliści ubiegłorocznych mistrzostw świata w ratownictwie wodnym: Karolina Faszczewska, Cezary Kępa, Wojciech Kotowski, Karol Bojarski. Towarzyszył im trener Sławomir Juszkiewicz. Gratulujemy!
Mamy mistrzów Polski w pływaniu-ratownictwie!
Wpisany przez: ER 2017.06.14 Drukuj

W dniach 9-11 czerwca br. na pływalni olimpijskiej The World Games im. Marka Petrusewicza we Wrocławiu odbyły się 51 Letnie Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Wodnym. Reprezentacja CKS pojechała bronić tytułu Mistrzów Polski, który udało się wywalczyć w latach 2015, 2016. Aby puchar przechodni prezesa WOPR mógł zostać na stałe w Szczecinie, podopieczni trenera Sławomira Juszkiewicza potrzebowali trzeciego zwycięstwa z rzędu. Nasi zawodnicy nie zawiedli i tym razem! Zaprezentowali wysoką formę, zdobywając w sumie 37 medali - 15 złotych, 12 srebrnych i 10 brązowych, wygrywając klasyfikację generalną mistrzostw. Wisienką na torcie startu ekipy CKS w 51 Mistrzostwach Polski w Ratownictwie Wodnym był rekord Polski na 50m holowanie manekina ustanowiony przez Wojciecha Kotowskiego!

Gratulujemy i zapraszamy do galerii!

Trzecie miejsce w plażówce!
Wpisany przez: ER 2017.06.14 Drukuj
W dniach 9-11 czerwca br. na kąpielisku w Szczecinie-Dąbiu odbyły się X Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Piłce Ręcznej Plażowej. Uczestnikami turnieju były drużyny dziewcząt i chłopców z całej Polski (56 zespołów z 23 klubów). Dziewczęta z klasy 2p (Martyna Pastewska, Vanessa Świderska, Zuzanna Baranowska, Magdalena Wojciechowska, Oliwia Jakimczyk, Dominika Ciepłowska, Natalia Tarkowska, Monika Solis, Weronika Bernacka, Milena Helwig, Klaudia Galant, Zosia Olszewska, Wiktoria Czapelska) zajęły III miejsce w kategorii młodziczek. Do zawodów przygotowywał je trener Artur Rykaczewski, a na mistrzostwach towarzyszył im trener Zbigniew Jelski. A to mistrzostwa w obiektywie Hani Ostręgi. Gratulujemy i zapraszamy do galerii!
II Sportowo-Rodzinny Festyn "Bezpieczne wakacje"
Wpisany przez: ER 2017.06.14 Drukuj
Dnia 10 czerwca 2017 roku na terenie kompleksu boisk CKS odbył się II Sportowo-Rodzinny Festyn „Bezpieczne wakacje”. Na gości festynu czekały liczne atrakcje przygotowane przez organizatorów: nauczycieli, uczniów i rodziców CKS oraz Samorządową Radę Osiedla „Słoneczne”. Organizację imprezy wsparli także liczni sponsorzy i Przyjaciele Szkoły. Zapraszamy do galerii! Media o nas!
Poczytaj mi, Mamo! w grupie 0
Wpisany przez: ER 2017.06.14 Drukuj
 XVI Ogólnopolski Tydzień Czytania Fundacji ABC XXI Cała Polska Czyta Dzieciom dla uczniów grupy 0 stał się okazją do wyjaśnienia,  jak ważne jest czytanie w życiu każdego z nas. Dnia 9.06.2017 r. do naszej klasy przyszedł gość – mama Wiktorii, która przeczytała dzieciom opowiadanie „Andzia i duch Pana Baryłki”. Książka spodobała się dzieciom i słuchały jej ze skupieniem. W czasie spotkania dzieci rozmawiały z Panią Katarzyną o tym, jak ważne jest czytanie dla rozwoju każdego dziecka oraz wypowiadały się na temat książki.Zapraszamy do galerii!
Turniej Squasha o Puchar Dyrektora CKS
Wpisany przez: ER 2017.06.14 Drukuj

Dnia 8 czerwca br. na korcie usytuowanym przy szczecińskiej filharmonii odbył się finał Turnieju Squasha o Puchar Dyrektora CKS, w którym rywalizowali uczniowie naszej szkoły.

Pierwsze miejsce - Marcel Tarnowski 2s, Drugie miejsce - Marta Sikora 1W, Trzecie miejsce - Jeremi Korabiewski 2s. Gratulujemy zwycięzcom! Zapraszamy do galerii!

Nasi w Aliboron Cup U-15
Wpisany przez: ER 2017.06.14 Drukuj
Od 2 do 5 czerwca br. odbył się turniej piłki nożnej we Francji - Aliboron Cup U-15, w którym wzięło 16 zespołów z takich krajów, jak: Francja, Belgia, Węgry, Rumunia, Brazylia, Polska. Wzięli w nim udział podopieczni trenera Józefa Gawrona, zajmując wysokie V miejsce. Piłkarze CKS odpadli z finału po serii rzutów karnych z późniejszym finalistą z Francji. W drużynie CKS zagrali: Przemek Dejewski, Michał Kraska, Sebastian Sobczak, Filip Bąba, Marcel Tarnowski, Jeremi Korabiewski, Adrian Krawczyk, Kamil Redlak, Gabriel Adamski, Jakub Bujnowski. Gratulujemy i zapraszamy do galerii!
Klasa 2a w Majsterkowie
Wpisany przez: Marta Piechowicz 2017.06.13 Drukuj
Dnia 12 czerwca uczniowie klasy 2a wzięli udział w zajęciach majsterkowania organizowanych przez Castoramę. Warsztaty rozpoczęły się od krótkiej pogadanki dotyczącej drzew i ochrony środowiska. Po krótkim wstępie dzieci oraz p. D. Bartosik ochoczo zabrały się do pracy. Dzieci krok po kroku, według instrukcji łączyły kolejne elementy. Efektem ich pracy były ciężarówki. Po zakończonych warsztatach uczniowie otrzymali dyplomy, drobne upominki oraz pochwałę za wzorowe zachowanie podczas zajęć. Zapraszamy do galerii.
Zawody pływackie klasy 2a
Wpisany przez: Marta Piechowicz 2017.06.10 Drukuj
Dnia 9 czerwca uczniowie klasy 2a wystartowali w zawodach, które odbyły się w SP 51 w Szczecinie. Uczniowie pierwszy raz próbowali swoich sił na nowych dystansach. Każdy zawodnik dawał z siebie wszystko, aby osiągnąć zadowalający wynik. Uczniowie godnie reprezentowali szkołę i wrócili z kilkoma medalami. Wszyscy mogli liczyć na doping niezawodnych kibiców - rodziców. Zapraszamy do galerii.
Uwaga Rodzice przedszkolaków!
Wpisany przez: ER 2017.06.07 Drukuj

Przypominamy rodzicom dzieci zakwalifikowanych do przedszkola, że w dniach 12 - 13 czerwca 2017 r. rodzice muszą potwierdzić wolę przyjęcia dziecka do przedszkola w formie zawarcia umowy cywilno-prawnej z placówką (w załączniku).

Prosimy o pilne dopełnienie formalności. 

 

Do pobrania:
strona 1 / 19
:: 1 :: 2 :: 3 :: 4 :: 5 :: 6 :: 7 :: 8 :: 9 :: 10 :: 11 :: 12 :: 13 :: 14 :: 15 :: 16 :: 17 :: 18 :: 19 ::
dalej ...