archiwum 2015/2016
 HOME  |  O SZKOLE  |  archiwum  |  archiwum 2015/2016  
Najmłodsi uczniowie CKS zakończyli rok szkolny!
Wpisany przez: ER 2016.07.04 Drukuj

Szkołę pożegnali nasi najmłodsi uczniowie. Dnia 24 czerwca br. w auli szkolnej nauczyciele i rodzice obejrzeli piękny oraz zabawny program artystyczny w wykonaniu wszystkich uczniów klasy 1a i klasy 2a przygotowany pod kierunkiem p. Marty Piechowicz. Dyrektor szkoły dziękował wychowawcom SSP nr 2: p. Agnieszce Mazepie, p. Marcie Piechowicz i p. Beacie Kuźmie-Falęcikowskiej. Nagrodził także na scenie najbardziej aktywnych rodziców, którzy nie szczędzili sił, aby wspomóc pracę szkoły.

Zapraszamy do galerii!

Pożegnaliśmy absolwentów gimnazjum!
Wpisany przez: ER 2016.07.04 Drukuj

Dnia 24 czerwca pożegnaliśmy kolejny rocznik absolwentów Gimnazjum z Oddziałami Sportowymi. Uroczystość była okazją do wyróżnienia najlepszych w nauce uczniów GMzOS. Tytuł Primus Inter Pares zdobyli: Weronika Bełej oraz Fabian Stocerz. Gratulacje i medale przyjęli także uczniowie z wysoką średnią:  Melanie Barczak, Wojciech Jońca, Wiktor Frelich, Wojciech Dadej i Fryderyk Michalski. Wszyscy wyróżnieni w nauce wpisali się do Złotej Księgi.

Zapraszamy do galerii!

Zakończenie roku w gimnazjum i liceum
Wpisany przez: ER 2016.07.04 Drukuj

Dnia 24 czerwca 2016 roku w auli szkoły odbyło się uroczyste podsumowanie roku szkolnego z udziałem klas drugich i pierwszych gimnazjum oraz liceum. W obecności dyrekcji szkoły, nauczycieli i rodziców świadectwa i nagrody odbierali na scenie uczniowie wyróżnieni w nauce i w sporcie oraz uczestnicy konkursów. Na scenę zaproszono także uczniów, którzy otrzymali Pochwałę Dyrektora oraz „Zieloną kartę”. Imprezę przygotowali: p. Diana Jaśkiewicz i p. Przemysław Wawer.

Zapraszamy do galerii!

Finał konkursu "Zabierz flagę na wycieczkę!"
Wpisany przez: ER 2016.07.04 Drukuj

Dnia 24 czerwca br. w czasie uroczystości zakończenia roku w szkole podstawowej odbyło się podsumowanie konkursu szkolnego „Zabierz flagę na wycieczkę”. Z przyjemnością informujemy, że nagrodę zdobyła p. Katarzyna Dziedzic, mama Róży i Gabrysia z SSP nr 2 za zdjęcie z flagą CKS. W imieniu komisji konkursowej nagrodę wręczała p. Elżbieta Rudzka wraz z dyrektorem Maciejem Parobczym.

Zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnej edycji konkursu! Nowy regulamin już we wrześniu br.

Zapraszamy do galerii!

OBiF rozpoczął pracowite wakacje!
Wpisany przez: ER 2016.06.27 Drukuj
Dnia 25 czerwca 2016 roku w Podjuchach odbył się festyn oraz odpust w Parafii św. Piotra i Pawła zorganizowany przy współudziale Rady Osiedla Podjuchy. Oczywiście nie zabrakło tam klasy OBiF! Udział w festynie był zapowiedzią Wielkiego Otwarcia Gabinetu Odnowy Biologicznej i Edukacji Zdrowotnej w przychodni w Podjuchach, w którym uczniowie klas fizjo będą mogli odbywać zajęcia praktyczne. Gabinet powstaje z inicjatywy pani Urszuli Domańskiej w celu zwiększenia dostępności do bazy zabiegowej dla mieszkańców Szczecina w ramach działalności komercyjnej, a uczniowie CKS i zawodnicy OSPR będą mogli korzystać z usług bezpłatnie. Już wkrótce więcej informacji.. Zapraszamy do galerii!
Piłkarze ręczni CKS brązowymi medalistami ogólnopolskiej Gimnazjady!
Wpisany przez: ER 2016.06.27 Drukuj
W dniach 19-22 czerwca br. w Dźwirzynie odbył się Finał XII Ogólnopolskiej Gimnazjady w Piłce Ręcznej Chłopców, w którym startowały najlepsze drużyny z poszczególnych województw. Podopieczni trenera Artura Rykaczewskiego osiągnęli ogromny sukces, zdobywając brązowy medal! Drużyna prowadzona przez trenera Artura Rykaczewskiego wystąpiła w następującym składzie: Dawid Dobko, Wiktor Frelich, Jakub Panarowicz, Przemysław Kręcki, Michał Retajczyk, Wojciech Jońca, Krystian Mikołajczyk, Szymon Mikołajczyk, Kamil Dmitrzak, Leszek Miltyk, Emil Nowak, Maciej Salak, Damian Potręć, Mateusz Bartelik. Gratulujemy! Media o nas!
Rozstrzygnięcie I edycji szkolnej rywalizacji KLASA NA MEDAL
Wpisany przez: Ewa Gapska 2016.06.24 Drukuj

Po raz pierwszy w historii szkoły wybraliśmy KLASĘ NA MEDAL. W roku szkolnym 2015/2016 została nią klasa IW (wychowawca: mgr Ewa Gapska)! 

II miejsce - IX (wychowawca: mgr Urszula Domańska)

III miejsce - 1p (wychowawca: mgr Barbara Zawadzka)

Wielkie gratulacje dla najlepszych i ogromne podziękowania dla całej społeczności szkolnej, która wsparła projekt i bardzo się w niego zaangażowała.

Zakończenie roku szkolnego
Wpisany przez: Administrator 2016.06.23 Drukuj

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2015/2016 odbędzie się w piątek 24 czerwca br. według następującego harmonogramu:

  • 8:00 klasy III GM
  • 10:00 klasy I-II LO
  • 11:00 klasy I-II GM
  • 11:30 klasy I-II SP.

Serdecznie zapraszamy!

Nagrody dla wybitnie uzdolnionych!
Wpisany przez: ER 2016.06.22 Drukuj
Dnia 22 czerwca 2016 roku w auli I LO w Szczecinie odbyła się uroczystość wręczenia Nagród Prezydenta Szczecina dla wybitnie uzdolnionych uczniów. Wśród wyróżnionych znaleźli się uczniowie Gimnazjum z Oddziałami Sportowymi: Fabian Stocerz, Weronika Bełej oraz Leszek Miltyk. W sumie nagrody odebrało ponad 600 uczniów szczecińskich szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Gratulujemy!
Na podium w Mielno Cup
Wpisany przez: ER 2016.06.21 Drukuj

W dniach 17-19 czerwca 2016r. zawodniczki z klasy 2p wzięły udział w III Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt Mielno CUP 2016 o Puchar Wójta Gminy Mielno. Zawodniczki rywalizowały w roczniku 2000, a turniej odbywał się na hali oraz plaży. Po rozegraniu pięciu spotkań podopieczne Jarosława Szymaniaka oraz Dawida Nowomiejskiego zajęły III miejsce w turnieju na hali. Najlepszą bramkarką turnieju została Daria Mocarz, a miano najlepszej zawodniczki zespołu otrzymała Agnieszka Miltyk. Zapraszamy do galerii!

Fizjoterapia w sporcie
Wpisany przez: ER 2016.06.19 Drukuj
Dnia 18 czerwca 2016 roku p. Urszula Domańska uczestniczyła w I Ogólnopolskiej Konferencji „Fizjoterapia w sporcie”. Spotkanie z doświadczonymi lekarzami i fizjoterapeutami drużyn Lecha Poznań, Lechii Gdańsk, Śląska Wrocław, reprezentacji hokeja na trawie, reprezentacji Polski w piłce ręcznej, reprezentacji Polski w siatkówce odbyło się w Centrum Szkoleniowym w Warszawie. Nowe doświadczenia z pewnością przydadzą się w pracy z młodzieżą trenującą w CKS, pacjentami - sportowcami gabinetu, ale przede wszystkim będą dobrą bazą dla naszych przyszłych terapeutów z klas OBiF. Zapraszamy do galerii!
Festyn "Bezpieczne wakacje"
Wpisany przez: ER 2016.06.17 Drukuj
Dnia 11 czerwca 2016 roku na terenie kompleksu boisk CKS odbył się Sportowo-Rodzinny Festyn „Bezpieczne wakacje”. Na gości festynu czekały liczne atrakcje przygotowane przez organizatorów: nauczycieli, uczniów i rodziców CKS oraz Samorządową Radę Osiedla „Słoneczne”. Gościem specjalnym był mistrz olimpijski Konrad Wasielewski, z którym śmiałkowie mogli zmierzyć się na ergometrze wioślarskim. Ponadto ratownicy WOPR uczyli bezpiecznych zachowań nad wodą oraz ratowania życia ludzkiego. Saperzy z V Pułku Inżynieryjnego w Podjuchach ostrzegali przed niewypałami. Strażacy z Jednostki Ratowniczej-Gaśniczej nr 2 prezentowali sprzęt, a policjanci z V Komisariatu Policji w Dąbiu oraz Miejskiej Komendy Policji prowadzili konkursy i pogadanki na temat bezpieczeństwa. Wiele radości najmłodszym sprawił pokaz tresury psa policyjnego. Zapraszamy do galerii nr 1 oraz do galerii nr 2!
Kiermasz podręczników!
Wpisany przez: ER 2016.06.16 Drukuj

Zapraszamy na kiermasz używanych podręczników szkolnych w czwartek, 23 czerwca br., w godz. 10-12 w holu szkoły na parterze. Wykaz podręczników obowiązujących w przyszłym roku szkolnym dostępny jest m.in. w zakładce Dla uczniów | podręczniki.

Przypominamy, że uczniowie przyszłych klas I-III SSP nr 2 oraz klas I-II gimnazjum korzystają z darmowych podręczników zakupionych z dotacji rządowych (do wydania za pośrednictwem biblioteki szkolnej we wrześniu 2016 r.). Zapraszamy! 

OBiF podsumowuje rok szkolny!
Wpisany przez: ER 2016.06.16 Drukuj

W dniach 14-15 czerwca 2016r. uczniowie klasy OBiF wraz z p. U. Domańską i I. Tomaszewską wyjechali na biwak kondycyjny do Dziwnowa w ramach zajęć fakultatywnych. Było to również podsumowanie pracy w roku szkolnym 2015/2016 z zakresu fizjoterapii i odnowy biologicznej. Podczas wyjazdu uczestnicy przeszli szkolenie z zakresu BHP w zakładach fizjoterapii. Oprócz zajęć kierunkowych nie zabrakło również gier i zabaw integracyjnych na plaży, w wodzie i na boisku. A wieczorem spacer nad brzegiem morza i podchody w lesie oraz noc filmowa... Zapraszamy do galerii!

Świetny start w Biegu Dąbskim!
Wpisany przez: ER 2016.06.16 Drukuj

Dnia 10 czerwca 2016r. obył się XIII Bieg Dąbski zorganizowany przez ZS nr 2 w Dąbiu i szkołę TPP. Na starcie rywalizacji stanęło ponad 400 zawodników. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 3p, 2X, 3t, 1p oraz 1X OBiF. Najlepszy czas uzyskała Agnieszka Szkołuda z klasy 3p, która wygrała rywalizację dziewcząt klas gimnazjalnych na dystansie 1000 m. W rywalizacji dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych I miejsce zajęła Kaja Paszkowska z klasy 2X, a II miejsce Klaudia Abram z klasy 1X. W biegu OPEN wystartowała nauczycielka naszej szkoły Izabela Tomaszewska, zajmując IV miejsce. Gratulujemy i zapraszamy do galerii!

Promocja aktywnego wypoczynku!
Wpisany przez: ER 2016.06.16 Drukuj

Wiosna to okres zwiększonej aktywności fizycznej, zatem ekipa Gabinetu Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji CKS wychodzi z propozycją aktywnego spędzania czasu wolnego. Dnia 9 czerwca 2016 r. nasi maseży promowali zdrowy sposób na ruch podczas festynu na os. Majowym (w Gm nr 7) pod nazwą „Ćwiczą z nami Mamy, ćwiczą z nami Babcie, lepiej kupić trampki niż kolejne kapcie". W promocji udział wzięli również uczniowie klasy OBiF w składzie: Klaudia, Agnieszka, Patrycja, Dawid, Mateusz i Sebastian. Zapraszamy do galerii!

strona 1 / 18
:: 1 :: 2 :: 3 :: 4 :: 5 :: 6 :: 7 :: 8 :: 9 :: 10 :: 11 :: 12 :: 13 :: 14 :: 15 :: 16 :: 17 :: 18 ::
dalej ...