archiwum 2012/2013
 HOME  |  O SZKOLE  |  archiwum  |  archiwum 2012/2013  
Uroczystość zakończenia roku szkolnego
Wpisany przez: ER 2013.07.02 Drukuj

Dnia 28 czerwca 2013 roku w auli szkolnej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas pierwszych i drugich gimnazjum oraz liceum. W czasie uroczystości wychowawcy klas nagrodzili wyróżniających się uczniów oraz laureatów konkursów nagrodami, dyplomami, pochwałami dyrektora oraz "Zielonymi kartami".

Gratulujemy wyróżnionym! Wszystkim uczniom CKS życzymy ciekawych i bezpiecznych wakacji!

Zapraszamy do galerii!

Szkoła na medal!
Wpisany przez: ER 2013.07.06 Drukuj

Miło nam poinformować, że uczniowie Centrum Kształcenia Sportowego w Szczecinie osiagnęli w roku szkolnym 2012/2013 wysokie wyniki sportowe w różnych dyscyplinach. Nasi uczniowie-sportowcy zasilili szeregi kadry narodowej oraz stanęli na najwyższych stopniach podium w rywalizacji na poziomie wojewódzkim, ogólnopolskim i międzynarodowym. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami klasyfikacji.

Gratulujemy uczniom oraz ich trenerom i wychowawcom!

Do pobrania:
Pożegnaliśmy absolwentów gimnazjum
Wpisany przez: ER 2013.07.02 Drukuj

Dnia 28 czerwca 2013 roku w auli szkolnej odbyła się uroczystość pożegnania absolwentów Gimnazjum z Oddziałami Sportowymi pod hasłem "Pomyślnych wiatrów". Wśród gości imprezy znaleźli się rodzice uczniów, ks proboszcz H. Silko oraz przewodniczący Rady Rodziców, p. E. Trzebiatowski. Uroczystość była okazją do nagrodzenia wyjątkowych uczniów i sportowców. Dyrektor GMzOS, p. J. Opoń, dyrektor CKS, p. M. Parobczy oraz wychowawcy klas: p. M. Kaleta, p. M. Dyszewska i p. K. Szałata wręczyli rodzicom wyróżnionych uczniów listy gratulacyjne. "Nadzieje Sportu" oraz najlepsi w nauce i zachowaniu otrzymali nagrody i statuetki.

Zapraszamy do galerii!

Stypendyści Prezydenta Miasta Szczecin!
Wpisany przez: ER 2013.07.02 Drukuj

Dnia 26 czerwca 2013 roku w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie odbyła się uroczystość wręczenia Nagród Prezydenta Miasta Szczecin dla najzdolniejszych uczniów szczecińskich szkół. Wśród prawie 900 laureatów znaleźli się uczniowie Gimnazjum z Oddziałami Sportowymi: Wiktoria Ignor z klasy 2rd i Michał Rudzki z klasy 2pn. Uczniowie otrzymali z rąk prezydenta Szczecina, p. Piotra Krzystka i dyrektor Wydziału Oświaty UM Szczecin, p. Beaty Misiak dyplomy oraz stypendia.

Gratulujemy i zapraszamy do galerii!

Świetne wyniki egzaminów gimnazjalnych!
Wpisany przez: ER 2013.07.02 Drukuj

Dnia 21 czerwca gimnazjaliści poznali wyniki egzaminów, które odbyły się w kwietniu. Miło nam poinformować rodziców i uczniów CKS, że Gimnazjum z Oddziałami Sportowymi i Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego (szkoły sportowe kształcące mistrzów w wielu dyscyplinach sportowych) znalazły się w czołówce szkół tego typu w Polsce pod względem nauki! Wyniki gimnazjalistów CKS z poszczególnych przedmiotów były takie same lub wyższe niż średnia w Szczecinie, województwie i okręgu. Tendencja rozwojowa szkoły ma charakter rosnący, co świadczy o coraz lepszym przygotowaniu uczniów do egzaminów i podnoszeniu jakości pracy szkoły.

Gratulujemy gimnazjalistom! Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją wyników:

Do pobrania:
Zaproszenie na koncert

Uczennica Gimnazjum z Oddziałami Sportowymi, Sara Łakatosz, zaprasza wraz z zespołem "Somnakuno drom" ("Zlota droga") na koncert muzyki cygańskiej, który odbędzie się 14 lipca 2013 roku o godz. 13 na Różance w Parku Kasprowicza!

Podziękowanie za działalność charytatywną!
Wpisany przez: ER 2013.07.02 Drukuj

Już kolejny rok uczniowie i nauczyciele CKS zbierają plastikowe nakrętki, które służą pozyskaniu środków na rehabilitację mieszkańca Prawobrzeża, Adriana Nowakowskiego. Adrian podziękował wszystkim uczestnikom tej akcji, składając na ręce p. Agnieszki Zawiślak dyplom pamiątkowy.

Pamiętajmy, że nasz mały gest jest dla Adriana ogromnym wsparciem finansowym. Daje mu też poczucie kontaktu z rówieśnikami. Zachęcamy do czytania blaga, który prowadzi Adrian www.adrianowakowski.blog.onet.pl.

Bardzo dobry występ juniorów młodszych w triathlonie!
Wpisany przez: ER 2013.07.02 Drukuj

Dnia 23 czerwca br. w Suszu na Mazurach rozegrane zostały ogólnopolskie zawody triathlonowe, w których kolejny raz wzięła udział drużyna "Orki". Zawodnicy wystartowali na dystansie sprinterskim (750 m pływanie, 20,24 km rower, 5,75 km bieg). W ogólnej stawce 308 zawodników triathloniści "Orki" uplasowali się na dobrych miejscach w klasyfikacji generalnej i wiekowej. Najlepszy rezultat osiągnął Sebastian Karwowski (kl. 3s), zajmując ogólnie XI miejsce i VI w kategorii junior młodszy.

Gratulujemy!

Piłkarze wodni "Orki" znów wygrali z Arkonią!
Wpisany przez: ER 2013.07.02 Drukuj

W dniach 19 i 20 czerwca br. odbyły się dwa ligowe mecze piłki wodnej młodzików pomiędzy drużynami CKS-ORKA Szczecin i Arkonia Szczecin. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem zawodników "Orki" 7:4. Kolejne spotkanie było remisowe 5:5. Dzięki tak dobrym rezultatom w wojewódzkich rozgrywkach, drużyna "Orki" zakwalifikowała się finałowego turnieju Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w piłce wodnej, Bytom 2013, gdzie spotka się 6 najlepszych drużyn w kraju.

Gratulujemy!

Uroczystość zakończenia roku szkolnego
Wpisany przez: ER 2013.06.25 Drukuj

Serdecznie zapraszamy rodziców i uczniów Centrum Kształcenia Sportowego przy ul. Rydla 49 w Szczecinie na uroczystość zakończenia roku szkolnego 2012/2013, która odbędzie się w auli szkolnej 28 czerwca 2013 roku, w piątek, według następującego harmonogramu:

8:30 - 11:00 - klasy 3 gimnazjum

12:00 - klasy 1 i 2 liceum

13:00 - klasy 1 i 2 gimnazjum

 

IV miejsce w mistrzostwach Szczecina!
Wpisany przez: ER 2013.06.24 Drukuj

Dnia 24 czerwca 2013 roku uczniowie klasy 1gw brali udział w finale Mistrzostw Szczecina w Piłce Nożnej klas pierwszych gimnazjum, zajmując pechowe IV miejsce. W półfinale ulegli 1:2 Gimnazjum nr 6, natomiast w meczu o III miejsce ulegli 2:3 Gimnazjum nr 14. Opiekunem zespołu był trener Józef Gawron.

Gratulujemy!

Żeglarze CKS Rydla podsumowują dorobek
Wpisany przez: ER 2013.06.24 Drukuj

Sezon letni w pełni, ale nasi żeglarze, uczniowie ostatniej klasy GMzOS podsumowują swój dorobek. Najbardziej utytułowani reprezentanci CKS Rydla w tej dyscyplinie to Jerzy i Aleksander Bajko z klasy 3s. Za swoje sukcesy w zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych zostali nominowani do nagrody MEN.

Gratulujemy!

Giełda podręczników!
Wpisany przez: ER 2013.06.24 Drukuj

Dnia 27 czerwca 2013 roku w holu głównym szkoły odbyła się giełda podręczników, na którą zaprosili obecnych i przyszłych uczniów CKS Rydla p. Celina Masłowiec i p. Przemysław Wawer. Giełda cieszyła się dużym zainteresowaniem uczniów i rodziców.

Wykaz podręczników na rok szkolny 2013/2014 znajdziecie w zakładce Dla uczniów.

Zapraszamy do galerii!

 

Sport na wesoło!
Wpisany przez: ER 2013.06.24 Drukuj

W dniach 24-25 czerwca 2013 roku w CKS Rydla odbył się cykl imprez sportowych pod hasłem "Sport na wesoło". W ten sposób uczniowie i nauczyciele szkoły realizowali zadania w ramach międzynarodowego projektu "Zachowaj równowagę". W hali sportowej i na boisku "Orlik" odbyły się rozgrywki piłki siatkowej  oraz Letni Turniej Piłki Nożnej CKS.

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do galerii!

Mistrzowie Polski w ratownictwie wodnym!
Wpisany przez: ER 2013.06.24 Drukuj

W dniach 21-23 czerwca 2013 roku podopieczni trenera Sławomira Juszkiewicza wystartowali w Letnich Mistrzostwach Polski w Ratownictwie Wodnym, które odbyły się w Drzonkowie. Młodzi zawodnicy przywieźli z mistrzostw trzy tytuły Mistrza Polski w kategorii junior zdobyte przez Dominika Kosina, Igora Nowaka i Cezarego Kępę, tytuł Mistrzyni Polski w kategorii junior zdobyty przez Nikolę Vacek oraz liczne medale w konkurencjach indywidulanych i zespołowych!

Gratulujemy i zapraszamy do galerii!

O sukcesie pływaków - ratowników informuje oficjalny serwis szczecin.eu oraz "Kurier Szczeciński", "Panorama 7" i "Prawobrzeże"

Stanęli na podium w turnieju w Przecławiu!
Wpisany przez: ER 2013.06.24 Drukuj

Dnia 20 czerwca 2013 r. w Przecławiu odbył się Turniej Piłki Nożnej Chłopców, w którym drużyna z klasy 2pn zajęła III miejsce. Podopieczni trenera Józefa Gawrona zagrali w składzie: Dominik Rębacz, Olek Lis, Dominik Żyłka, Martin Olszewski, Damian Kalinko, Marcin Graniczka, Mateusz Tenderenda, Paweł Olejnik, Damian Kacperski, Patryk Pasieka. Najlepszym bramkarzem został Dominik Rębacz.

Gratulujemy!

strona 1 / 14
:: 1 :: 2 :: 3 :: 4 :: 5 :: 6 :: 7 :: 8 :: 9 :: 10 :: 11 :: 12 :: 13 :: 14 ::
dalej ...