archiwum 2011/2012
 HOME  |  O SZKOLE  |  archiwum  |  archiwum 2011/2012  
Harmonogram egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym
Wpisany przez: Administrator 2012.07.12 Drukuj

EGZAMIN PISEMNY

Matematyka - 21 sierpnia 2012 r. godz. 9.00 sala A201
Język angielski - 21 sierpnia 2012 r. godz. 9.00 sala A205

EGZAMIN USTNY

Język angielski - 21 sierpnia 2012 r. godz. 10.00 sala A206

Zbiórka maturzystów o godz. 8.30 w holu na II piętrze.

 

Spotkanie przed obozem dla klas o profilu piłka ręczna
Wpisany przez: 2012.07.05 Drukuj

W dniu 2 sierpnia o 11:00 odbędzie się spotkanie w CKS uczniów i uczennic klas sportowych o profilu piłka ręczna wyjeżdżających na obóz sportowy do Białego Dunajca.

Do pobrania:
Uroczystość pożegnania absolwentów gimnazjum
Wpisany przez: ER 2012.07.02 Drukuj

Dnia 29 czerwca 2012 r. w auli Centrum Kształcenia Sportowego odbyła się uroczystość pożegnania absolwentów Gimnazjum z Oddziałami Sportowymi, którzy uczęszczali do klasy 3a (wych. Małgorzata Reszkiewicz), 3b (wych. Barbara Zawadzka), 3c (wych. Sławomir Juszkiewicz) oraz 3d (wych. Anna Podgórska). W czasie uroczystości wręczono wyróżniającym się uczniom nagrody Primus Inter Pares oraz „Nadzieja Sportu”. Zaproszeni rodzice odebrali z rąk dyrektora CKS, Macieja Parobczego listy gratulacyjne, a w holu szkoły dyrektor Jolanta Opoń odsłoniła pamiątkowe tablo z nazwiskami absolwentów.

Zapraszamy do galerii zdjęć!

Działalność Szkolnego Schroniska Młodzieżowego Nr 3
Wpisany przez: Paweł Jaworski 2012.07.02 Drukuj

W okresie wakacji, wznawia działalność Szkolne Schronisko Młodzieżowe Nr 3. Informacje o działalności schroniska w zakładce "Internat i Stołówka".

 

Obóz sportowy dla klas sportowych o profilu piłka ręczna
Wpisany przez: 2012.06.28 Drukuj

Kiedy wyjazd, jakie niezbędne rzeczy zabrać na obóz do Białego Dunajca te informacje znajdziecie w załączniku poniżej.  

Do pobrania:
Uczniowie CKS w TVP1 w Warszawie

Dnia 25 czerwca 2012 r. uczniowie Gimnazjum z Oddziałami Sportowymi w CKS: Damian Durys i Michał Rudzki gościli w studio programu TVP1 „Kawa czy herbata?” w Warszawie. Chłopcy reprezentowali klasę 1pn, która realizowała projekt wyróżniony w ogólnopolskim konkursie „2012 – Wszyscy Jesteśmy Gospodarzami” oraz całą szkołę.  W czasie wizyty w studio telewizyjnym uczniowie 1pn zostali zaproszeni do rozmowy na temat konkursu, EURO 2012 oraz projektu „Razem na EURO 2012” zrealizowanego w czasie Wiosennego Festiwalu Nauki w CKS.

Szansa promocji Centrum Kształcenia Sportowego w TVP1 to efekt ogromnego zaangażowania całej społeczności szkolnej we wspólne i aktywne przygotowania do EURO 2012 w ramach projektu klasy 1pn! Po raz kolejny uczniowie, nauczyciele i pracownicy CKS przy ul. Rydla w Szczecinie pokazali, że sport to ich wielka pasja!

Zapraszamy do galerii zdjęć!

Media o nas...

Uczniowie CKS z wizytą u Prezydenta Szczecina!
Wpisany przez: ER 2012.06.26 Drukuj

Dnia 21 czerwca br. uczniowie reprezentujący CKS przy ul. Rydla w zawodach pływackich oraz w ratownictwie wodnym zostali zaproszeni do Urzędu Miasta Szczecin na spotkanie z Panem Piotrem Krzystkiem, Prezydentem Miasta Szczecin. Inicjatorem spotkania był radny Prawobrzeża, Pan Władysław Dzikowski. Uczniom towarzyszył trener Sławomir Juszkiewicz, Pan Maciej Parobczy Dyrektor CKS oraz Pani Jolanta Opoń, Dyrektor GMzOS. W grupie wyróżnionych uczniów znaleźli się: Przemysław Nowicki, Szymon Zabawa, Filip Przybyłowski, Tomasz Szwarczewski, Czarek Kępa, Adam Wojcieszonek, Paulina Wojtyś, Monika Szkołek, Miłosz Mokros, Wojciech Kotowski, Norbert Adamowski, Kinga Maciupa, Aleksander Basowski, Dominik Kosin, Karolina Cegielska, Michał Fronczyk, Diana Drej, Nikola Vacek.

Gratulujemy!

Zapraszamy do galerii!

Media o nas...

Giełda podręczników
Wpisany przez: Administrator 2012.06.21 Drukuj

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na giełdę używanych podręczników, która odbędzie się w czwartek 28 czerwca w godz. 10.30-12.00 w holu szkoły, przy głównym wejściu do budynku.

Zestawienie podręczników obowiązujących w roku szkolnym 2012/2013:

 

Poznajemy Janusza Korczaka
Wpisany przez: 2012.06.13 Drukuj

W związku z ogłoszeniem roku 2012 "Rokiem Janusza Korczaka", zapraszamy do obejrzenia w czytelni wystawy i gazetki, które przybliżają życie i dokonania wybitnego pedagoga, lekarza, pisarza i działacza społecznego, prekursora działań na rzecz praw dziecka. Dodatkowo w gablocie obok biblioteki można przeczytać papierowe wydanie 2 numeru gazetki szkolnej poświęcone "Staremu Doktorowi".

 

Uczniowie CKS w Londynie!
Wpisany przez: ER 2012.06.12 Drukuj

W dniach 27 maja – 2 czerwca 2012 roku grupa uczniów CKS (gimnazjalistów i licealistów) pod opieką p. Przemysława Wawera brała udział w wycieczce szkolnej do Wielkiej Brytanii. Młodzież zwiedzała Londyn, Greenwich, Windsor, Oxford, Stonehenge i Winchester. W bogatym programie wycieczki znalazły się tak wyjątkowe miejsca i zabytki, jak: Big Ben, Downing Street, Muzeum Historii Naturalnej, Tower of London, Globe Theatre, Covent Garden, Pałac Buckingham, London Eye, czy British Museum... Termin wycieczki zbiegał się z obchodami  60-lecia panowania królowej Elżbiety I, co niezwykle uatrakcyjniło ten wyjazd. Najważniejszym elementem wycieczki była jednak możliwość doskonalenia umiejętności językowych...

Zapraszamy do galerii!

Zapraszamy uczniów przyszłych klas pierwszych GMzOS!
Wpisany przez: Administrator 2012.06.06 Drukuj

Serdecznie zapraszamy uczniów rozpoczynających naukę w Gimnazjum z Oddziałami Sportowymi oraz ich rodziców na spotkanie z dyrekcją szkoły, pedagogiem, wychowawcami klas i trenerami, które odbędzie się w środę 13 czerwca 2012 r. o godzinie 18.00 w auli Centrum Kształcenia Sportowego przy ul. Rydla 49.

Zapraszamy do lektury kolejnego numeru gazetki szkolnej!
Wpisany przez: ER 2012.06.05 Drukuj

W imieniu redakcji "CENTRUM SPORTU" czyli chłopców z klasy 1pn zapraszam do lektury drugiego numeru gazetki szkolnej, który ukazał sie już w ogólnopolskim portalu Junior Media!

Głównym celem działalności gazetki jest zajmowanie się tematami, które są w.... centrum życia szkoły, miasta, kraju. Stąd tytuł i szata graficzna gazetki zgodna z logo szkoły oraz wizją "Floating Garden" czyli Szczecina w 2050 roku! Zgodnie z przyjętymi celami, tym razem redakcja zajęła się ważnym projektem, który promuje Polskę w świecie... Chodzi o ogłoszenie 2012 "Rokiem Janusza Korczaka". Tym numerem gazetki Centrum Kształcenia Sportowego przy ul. Rydla 49 wpisuje się w ogólnopolskie obchody...

Zapraszamy do portalu: www.juniormedia.pl

Numer gazetki znajdziecie w linku: http://press.juniormedia.pl/centrum-sportu/12/6/2/

Dzień Dziecka w CKS
Wpisany przez: ER 2012.06.01 Drukuj

Dnia 1 czerwca br. aulę Centrum Kształcenia Sportowego opanowały przedszkolaki, czyli uczniowie i nauczyciele CKS, którzy tego dnia bawili się jak… dzieci! Reprezentanci klas: 1gs, 1gt, 2o, 3a, 3b, 1LT, 2LT, 2LR brali udział w pokazie mody „Od niemowlaka do przedszkolaka”, śpiewali piosenkę przedszkolną, skakali na skakance, rzucali kaloszem do celu i ścigali się w zawodach balonowych. Wychowawcy klas brali udział w konkursie: Ile wiem o swojej klasie? Na dziedzińcu szkoły zorganizowano wielkie konkursowe grillowanie! Najwięcej punktów za wszystkie konkurencje zdobyła klasa 2LR, która wygrała pyszny tort!

W tym samym czasie klasy: 1rc, 1pn, 2s, 2r, 3c, 1LR, 1LS, 2LS z wychowawcami brały udział w IX Dąbskim Biegu Ulicznym. Uczniowie CKS znów okazali się niezwyciężeni, wygrywając bieg w różnych kategoriach! Gratulujemy!

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Zebranie z rodzicami - środa 30 maja, godzina 18:00
Wpisany przez: Administrator 2012.05.26 Drukuj

Zapraszamy wszystkich rodziców na zebranie, na którym poinformujemy o przewidywanych ocenach końcoworocznych.

Sukces w Konkursie Ekochemicznym!
Wpisany przez: ER 2012.05.23 Drukuj

W dniu 21 maja 2012 r. w Zachodniopomorskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli odbyło się podsumowanie etapu wojewódzkiego Konkursu Ekochemicznego "PARTNERSTWO EDUKACJI I PRZEMYSŁU" z wiedzy chemicznej oraz wiedzy o Zakładach Chemicznych "POLICE". Wśród laureatów konkursu znaleźli się uczniowie Gimnazjum z Oddziałami Sportowymi przygotowani przez p. Hannę Górską: IV miejsce: Konrad Zych z kl. 3d, V miejsce: Izabela Antoniszyn z kl. 3a, VI miejsce: Weronika Jonczek z kl. 3b. Gratulujemy!

 

Sukces w ogólnopolskiej olimpiadzie chemicznej "Olimpus"!
Wpisany przez: ER 2012.05.23 Drukuj

W maju podsumowano konkursy chemiczne, które odbyły w styczniu i marcu 2012 roku w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej "Olimpus". Podopieczni p. Hanny Górskiej z klasy 1pn zajęli wysokie miejsca w rywalizacji klas I gimnazjum. W sesji zimowej olimpiady "Olimpus" Damian Durys zajął 28 miejsce, a Michał Rudzki – 33 miejsce na 340 uczestników konkursu z całej Polski. W sesji wiosennej Damian Durys zajął 16 miejsce w Polsce (200 na 230 pkt.), a Michał Rudzki – 20 miejsce w Polsce (192 na 230 pkt.) wśród 684 uczestników olimpiady z klas I gimnazjum! Gratulujemy!

 

strona 1 / 9
:: 1 :: 2 :: 3 :: 4 :: 5 :: 6 :: 7 :: 8 :: 9 ::
dalej ...