Zabierz flagę na wycieczkę!
"Zabierz flagę na wycieczkę" i weź udział w konkursie!
Wpisany przez: ER 2019.10.28 Drukuj
Ogłaszamy szóstą edycję konkursu dla uczniów CKS pod hasłem „Zabierz flagę na wycieczkę!”. Tradycją naszej szkoły jest przekazywanie pierwszym klasom flagi z logo CKS w czasie uroczystości pasowania. Ma ona towarzyszyć uczniom w najważniejszych chwilach życia szkolnego i pozaszkolnego. Zadaniem konkursowym jest wykonanie zdjęcia z flagą CKS w najbardziej oryginalnym lub najdalszym miejscu świata! Na Wasze zdjęcia czekamy do 10 czerwca 2020 roku pod NOWYM adresem przmk.wwr@gmail.com. Będziemy je publikować na stronie CKS i w Internecie. Dnia 26 czerwca 2020 roku nagrodzimy najlepsze. Przeczytajcie poniżej regulamin konkursu!
Do pobrania:
Laureaci piątej edycji konkursu
Komisja konkursowa wyłoniła następujących laureatów 5.edycji szkolnego konkursu fotograficznego „Zabierz flagę na wycieczkę”: w kategorii „Najdalsze miejsce, w którym wykonano zdjęcie” I miejsce zajęła Maja Król  z klasy 7s za zdjęcie z wyprawy do Singapuru, w kategorii „Najbardziej oryginalne miejsce wykonania zdjęcia z flagą” I miejsce zajął Michał Wolniak z klasy 4a za zdjęcia wykonane w Rosji - Cerkiew Wasyla Błogosławionego na Placu Czerwonym w Moskwie, rzeka Wołga w okolicy Wołgogradu (południe Rosji, długość 3531 km, największa i najdłuższa rzeka Europy i Rosji, największa i najdłuższa na świecie rzeka uchodząca do jeziora, płynie wyłącznie przez Rosję); Kazań - Meczet Kul Szarif (powstał, by uspokoić tatarskich muzułmanów); rosyjska stara wieś (drewniana, przepięknie zdobiona i zamieszkała nadal przez mieszkańców). Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 22 czerwca 2019 roku w czasie uroczystości zakończenia roku szkolnego. Gratulujemy i zapraszamy do galerii zwycięzców oraz do galerii uczestników konkursu.
Ruszyła piąta edycja konkursu "Zabierz flagę na wycieczkę"!
Wpisany przez: ER 2018.10.15 Drukuj
Ogłaszamy piątą edycję konkursu dla uczniów CKS pod hasłem „Zabierz flagę na wycieczkę!”. Tradycją naszej szkoły jest przekazywanie pierwszym klasom flagi z logo CKS w czasie uroczystości pasowania. Ma ona towarzyszyć uczniom w najważniejszych chwilach życia szkolnego i pozaszkolnego. Zadaniem konkursowym jest wykonanie zdjęcia z flagą CKS w najbardziej oryginalnym lub najdalszym miejscu świata! Na Wasze zdjęcia czekamy do 10 czerwca 2019 roku pod adresem p.wawer@cks.szczecin.pl.  Będziemy je publikować na stronie CKS i w Internecie. Dnia 21 czerwca 2019 roku nagrodzimy najlepsze. Przeczytajcie poniżej regulamin konkursu!
Do pobrania:
Gratulujemy laureatom czwartej edycji konkursu!

Z przyjemnością informujemy, że komisja konkursowa wyłoniła następujących laureatów 4.edycji szkolnego konkursu fotograficznego „Zabierz flagę na wycieczkę”:
W kategorii „Najdalsze miejsce, w którym wykonano zdjęcie” I miejsce ex aequo zajęli:
Oskar Sukiennik z klasy 3t gimnazjum oraz Olimpia Żogas z klasy 1b i Athina Żogas z klasy 4a szkoły podstawowej.
Wszyscy laureaci w tej kategorii wykonali zdjęcia w Izraelu, np.: w Jerozolimie, w Jerycho i nad Morzem Martwym.
W kategorii „Najbardziej oryginalne miejsce wykonania zdjęcia z flagą” I miejsce zajęli:
Jakub Hapka z klasy 3a oraz Piotr Hapka z klasy 1a szkoły podstawowej.
Nagrodę przyznano za zdjęcia wykonane w Szkocji na tle wiaduktu Glennfinan, który pokazano w filmie Harry Potter oraz na tle jeziora Loch Ness w miejscowości Fort Augustus.
Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 22 czerwca 2018 roku w czasie uroczystości zakończenia roku szkolnego. Gratulujemy i zapraszamy do galerii zwycięzców oraz do galerii uczestników konkursu.

Weź udział w czwartej edycji konkursu i zabierz flagę na wycieczkę!
Wpisany przez: ER 2017.11.27 Drukuj
Ogłaszamy czwartą edycję konkursu dla uczniów CKS pod hasłem „Zabierz flagę na wycieczkę!”. Tradycją naszej szkoły jest przekazywanie pierwszym klasom flagi z logo CKS w czasie uroczystości pasowania. Ma ona towarzyszyć uczniom w najważniejszych chwilach życia szkolnego i pozaszkolnego. Zadaniem konkursowym jest wykonanie zdjęcia z flagą CKS w najbardziej oryginalnym lub najdalszym miejscu świata! Na Wasze zdjęcia czekamy do 8 czerwca 2018 roku pod adresem p.wawer@cks.szczecin.pl.  Będziemy je publikować na stronie CKS i w Internecie. Dnia 22 czerwca 2018 roku nagrodzimy najlepsze. Przeczytajcie poniżej regulamin konkursu!
Do pobrania:
Gratulujemy laureatom konkursu "Zabierz flagę na wycieczkę"!
Z przyjemnością informujemy, że komisja konkursowa wyłoniła następujących laureatów szkolnego konkursu fotograficznego „Zabierz flagę na wycieczkę”:
Kat. Najdalsze miejsce, w którym wykonano zdjęcie:
Eryk Lejkowski – klasa 3X (Wodospad Niagara USA/Kanada)
Kat. Najbardziej oryginalne miejsce wykonania zdjęcia z flagą:
Ex aequo I miejsce  – Daniel Gałuszka – klasa 3p (New York Marathon, USA)
Ex aequo I miejsce – Michał Wolniak – klasa 2a (Stadion Velodrome, mecz Polska-Ukraina 21.09.2016, Marsylia, Hiszpania)
Ex aequo I miejsce  – Oskar Sukiennik – klasa 2t (Morze Czerwone)
Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 23 czerwca 2017 roku w czasie uroczystości zakończenia roku szkolnego. Gratulujemy i zapraszamy wkrótce do galerii zwycięzców oraz do galerii uczestników konkursu.
Zabierz flagę na wycieczkę 2014-2016!
Wpisany przez: Administrator 2016.09.27 Drukuj
Weź udział w trzeciej edycji konkursu!
Wpisany przez: ER 2016.09.21 Drukuj

Ogłaszamy trzecią edycję konkursu dla uczniów CKS pod hasłem „Zabierz flagę na wycieczkę!”. Tradycją naszej szkoły jest przekazywanie pierwszym klasom flagi z logo CKS w czasie uroczystości pasowania, a to już 14 października br.! Ma ona towarzyszyć uczniom w najważniejszych chwilach życia szkolnego i pozaszkolnego. Zadaniem konkursowym jest wykonanie zdjęcia z flagą CKS w najbardziej oryginalnym lub najdalszym miejscu świata! Na Wasze zdjęcia czekamy do 9 czerwca 2017 roku pod adresem d.krupa@cks.szczecin.pl. Będziemy je publikować na stronie CKS i w Internecie. Dnia 23 czerwca 2017 roku nagrodzimy najlepsze. Przeczytajcie regulamin konkursu - w załączniku!

Do pobrania:
Zakończyliśmy drugą edycję konkursu!
Wpisany przez: ER 2016.07.04 Drukuj
Dnia 24 czerwca br. w czasie uroczystości zakończenia roku w szkole podstawowej odbyło się podsumowanie konkursu szkolnego „Zabierz flagę na wycieczkę”. Z przyjemnością informujemy, że nagrodę zdobyła p. Katarzyna Dziedzic, mama Róży i Gabrysia z SSP nr 2 za zdjęcie z flagą CKS. W imieniu komisji konkursowej nagrodę wręczała p. Elżbieta Rudzka wraz z dyrektorem Maciejem Parobczym. Zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnej edycji konkursu! Nowy regulamin już we wrześniu br. Zapraszamy do galerii!
Weź udział w drugiej edycji konkursu!
Wpisany przez: ER 2015.11.13 Drukuj
Ogłaszamy drugą edycję konkursu dla uczniów CKS pod hasłem „Zabierz flagę na wycieczkę!”. Tradycją naszej szkoły jest przekazywanie pierwszym klasom flagi z logo CKS w czasie uroczystości pasowania. Ma ona towarzyszyć uczniom w najważniejszych chwilach życia szkolnego i pozaszkolnego. Zadaniem konkursowym jest wykonanie zdjęcia z flagą CKS w najbardziej oryginalnym lub najdalszym miejscu świata! Na Wasze zdjęcia czekamy do 10 czerwca 2016 roku.  Będziemy je publikować na stronie CKS i w Internecie. Dnia 24 czerwca 2016 roku nagrodzimy najlepsze. Przeczytajcie regulamin konkursu!
Do pobrania:
Gratulujemy laureatom konkursu "Zabierz flagę na wycieczkę!"

Dnia 26 czerwca 2015 roku wręczono nagrody laureatom szkolnego konkursu fotograficznego „Zabierz flagę na wycieczkę!”. Cenne aparaty fotograficzne trafiły w ręce zwycięzców konkursu: Bartosza Łastowskiego z klasy 2W za najlepsze zdjęcie z flagą CKS wykonane najdalej od siedziby szkoły (Meksyk, Lazaro Cardenas, plaża nad Pacyfikiem) oraz Tomasza Domańskiego z klasy 2W za zdjęcie wykonane w najciekawszym miejscu (rzeka Odra przy przystani „Wiskordu”). Wyróżnienia otrzymali: Wojciech Jońca z klasy 2s oraz p. Barbara Zawadzka z klasą 3rd. Komisja ds. promocji gratuluje wszystkim laureatom i uczestnikom konkursu! Zapraszamy do galerii!

Zabierz flagę na wycieczkę!
Wpisany przez: Administrator 2014.12.17 Drukuj

Zapraszamy do udziału w konkursie dla uczniów CKS przy ul. Rydla pod hasłem „Zabierz flagę na wycieczkę!”. Zadaniem konkursowym jest wykonanie zdjęcia z flagą CKS w najbardziej oryginalnym lub najdalszym miejscu świata! Na Wasze zdjęcia czekamy do czerwca 2015 roku. Będziemy je publikować na stronie CKS i w Internecie. Dnia 26 czerwca 2015 roku nagrodzimy najlepsze. Przeczytajcie regulamin konkursu! Może inspiracją będą dla Was zdjęcia wykonane przez p. Adama Parobczego – pasjonata nurkowania. Prezentujemy je poza konkursem :)

Do pobrania: