nasza kadra
 HOME  |  O SZKOLE  |  nasza kadra  
Wpisany przez:: Administrator 2019.09.11 Drukuj
Kadra w roku szkolnym 2019/2020*
Dyrektor CKS
Maciej Parobczy
Wicedyrektor
Irena Mizgalska
Małgorzata Reszkiewicz
Język polski
Dorota Kempska-Śnitko
Kamila Maksymiuk
Katarzyna Musiał
Rafał Sobczyk
Język angielski
Ewa Gołembska
Katarzyna Mika-Kucharska
Karolina Stadnicka
Przemysław Wawer
Język niemiecki
Ewa Gapska
Diana Jaśkiewicz
Izabela Stempień
Informatyka
Dagmara Bartosik
Ewa Gołembska
Matematyka
Kinga Barańska
Magdalena Michalak
Eliza Owczarek
Małgorzata Reszkiewicz
Fizyka
Beata Kuźma-Falęcikowska
Geografia
Jolanta Fornalczyk
Chemia
Matylda Wojtaszak
Przyroda
Agata Grochalska
Biologia
Agata Grochalska
Joanna Jabłońska
Historia
Ewa Gapska
Wiedza o społeczeństwie
Katarzyna Bednarek

Historia i społeczeństwo
Katarzyna Bednarek
Ewa Gapska
Przedsiębiorczość
Katarzyna Bednarek
Wiedza o kulturze
Karolina Stadnicka
Muzyka
Janusz Kułakowski
Plastyka
Anna Buth
Zajęcia artystyczne
Dagmara Bartosik
Technika
Dagmara Bartosik
Podstawy fizjoterapii
Urszula Domańska
Metody fizykalne
Urszula Domańska
Instruktor sportu
Tomasz Wilkanowski
Edukacja dla bezpieczeństwa
Dagmara Bartosik
Mariusz Sikora
Religia
ks. Kryspin Gusielewicz
Agnieszka Zawiślak
Wychowanie do życia w rodzinie
Grażyna Miltyk
Edukacja wczesnoszkolna
Anna Buth
Małgorzata Kołodziejska
Beata Kuźma-Falęcikowska
Agnieszka Mazepa
Marta Piechowicz
Iwona Sołtysiak
Przedszkole
Marta Dubikowska
Irena Fogt
Marta Hryniewicz
Patrycja Iwanow
Angelika Kieler
Barbara Łenc
Magdalena Marszycka
Magdalena Osińska
Celina Pasierbik
Żaneta Pycz
Magdalena Senderowicz
Anna Sobocińska
Iwona Węgleńska
Magdalena Wierycz
Alicja Wójcik
Anna Zdybel-Kusiak
Świetlica
Anna Czeladzińska
Diana Jaśkiewicz
Grażyna Miltyk
Anna Siwecka
Izabela Stempień
Biblioteka
Elżbieta Rudzka

Pedagog
Irena Mizgalska - Przedszkole
Rafał Sobczyk SSP 2 (4-8) + LO

Anna Czeladzińska SSP 2 (1-3)

Doradztwo zawodowe
Rafał Sobczyk
Nauczyciele wychowania fizycznego i trenerzy
Oliwia Dorawa
Izabela Franczak
Jarosław Gapski
Józef Gawron
Monika Jarnuczak
Zbigniew Jelski
Sławomir Juszkiewicz
Agnieszka Kossek
Marzena Łagodzka
Artur Łagodzki
Artur Rykaczewski
Robert Sekuła
Rafał Szałek
Piotr Szczeszek
Izabela Tomaszewska
Konrad Wasielewski
Edward Wojnecki
Łukasz Wrzosek
Mieczysław Zart
Pracownicy administracji
Agnieszka Gawron – Specjalista ds. Sekretariatu
Elżbieta Zych – Specjalista ds. Sekretariatu
Weronika Szczepanowska – Starszy Specjalista ds. Kadr
Elżbieta Huderewicz – Kierownik Gospodarczy
Mariola Jakubczyk – Główny Księgowy
Agata Osowska – Księgowy
Małgorzata Szypryt – Starszy Księgowy
Barbara Ostrowska – Specjalista ds. Kierowania Zespołem Pracowników
Paweł Jaworski – Kierownik Obiektów Sportowych i Szkoły
Izabela Lenarcik – Starszy Specjalista ds. Zarządzania Przedszkolem
Iwona Szwala – Kierownik Stołówki
Zdzisław Brzostowski – Specjalista ds. Sprzedaży Karnetów
Karol Radzimski – Animator Sportu – ORLIK 2012
Łukasz Wrzosek – Animator Sportu – ORLIK 2012
*UWAGA: E-maile wysyłane z domeny wp.pl są bardzo często blokowane przez serwer pocztowy i nie dochodzą do pracowników szkoły, o czym nadawca z reguły nie jest informowany. Sugerujemy używanie innych kont.