nasza kadra
 HOME  |  O SZKOLE  |  nasza kadra  
Wpisany przez:: Administrator 2017.09.04 Drukuj
Kadra w roku szkolnym 2017/2018
Dyrektor CKS
Maciej Parobczy
Wicedyrektor
Jolanta Opoń
Język polski
Weronika Hrymowicz
Dorota Kempska-Śnitko
Kamila Maksymiuk
Katarzyna Musiał
Rafał Sobczyk
Katarzyna Szczepańska
Język angielski
Urszula Maciejczuk-Tytus
Wioletta Fejdasz
Ewa Gołembska
Katarzyna Mika-Kucharska
Karolina Stadnicka
Przemysław Wawer
Język niemiecki
Ewa Gapska
Diana Jaśkiewicz
Izabela Stempień
Język włoski
Diana Jaśkiewicz
Matematyka
Teresa Lenda
Małgorzata Reszkiewicz
Katarzyna Szałata
Marta Tracz
Chemia
Jolanta Opoń
Katarzyna Szałata
Fizyka
Iwona Jedlikowska
Przyroda
Bartłomiej Koziński
Język angielski w turystyce
Ewa Gołembska
Podstawy turystyki
Jolanta Fornalczyk
Biologia
Agata Grochalska
Joanna Jabłońska
Matylda Wojtaszak
Geografia
Jolanta Fornalczyk
Bartłomiej Koziński
Historia
Joanna Diedtrich
Ewa Gapska
Wiedza o społeczeństwie
Katarzyna Bednarek
Historia i społeczeństwo
Katarzyna Bednarek
Ewa Gapska
Przedsiębiorczość
Katarzyna Bednarek
Podstawy fizjoterapii
Urszula Domańska
Wiedza o kulturze
Weronika Hrymowicz
Katarzyna Musiał
Metody fizykalne
Urszula Domańska
Instruktor sportu
Maciej Parobczy
Muzyka
Janusz Kułakowski
Plastyka
Anna Buth
Zajęcia techniczne/Technika
Dagmara Bartosik
Zajęcia artystyczne
Dagmara Bartosik
Informatyka
Dagmara Bartosik
Marcin Kowalewski
Teresa Lenda
Edukacja dla bezpieczeństwa
Dagmara Bartosik
Mariusz Sikora
Religia
Adam Krzykała
Agnieszka Zawiślak
Wychowanie do życia w rodzinie
Grażyna Miltyk
Edukacja wczesnoszkolna
Beata Kuźma-Falęcikowska
Agnieszka Mazepa
Marta Piechowicz
Anna Zaprudnik
Przedszkole
Marta Bas
Anna Buth
Angelika Kieler
Anna Mardosiewicz
Świetlica
Anna Czeladzińska
Ewa Graba
Anna Siwecka
Biblioteka
Elżbieta Rudzka
Pedagog
Irena Mizgalska
Doradztwo zawodowe
Irena Mizgalska
Nauczyciele wychowania fizycznego i trenerzy
Jarosław Gapski
Józef Gawron
Ewa Graba
Monika Jarnuczak
Zbigniew Jelski
Sławomir Juszkiewicz
Agnieszka Kossek
Artur Łagodzki
Dawid Nowomiejski
Artur Rykaczewski
Robert Sekuła
Rafał Szałek
Piotr Szczeszek
Jarosław Szymaniak
Wojciech Szymaniak
Izabela Tomaszewska
Marta Tracz
Edward Wojnecki
Mieczysław Zart
Pracownicy administracji
Magdalena Jałowicka - sekretariat
Elżbieta Zych - specjalista ds. sekretariatu
Weronika Szczepanowska - specjalista ds. kadr
Elżbieta Huderewicz - księgowy
Mariola Jakubczyk - starszy księgowy
Barbara Ostrowska - księgowy
Dorota Słowiak - główny księgowy
Małgorzata Szypryt - starszy księgowy
Dorota Krupa - starszy specjalista ds. kierowania zespołem pracowników
Paweł Jaworski - kierownik obiektów sportowych i szkoły
Iwona Szwala - kierownik stołówki
Karol Radzimski - animator sportu - ORLIK 2012
Łukasz Wrzosek - animator sportu - ORLIK 2012