konkursy
 HOME  |  DLA UCZNIÓW  |  konkursy  
Weź udział w konkursie "List w butelce"
Wpisany przez: Elżbieta Rudzka 2018.02.26 Drukuj

Zapraszamy do udziału w II Wojewódzkim Konkursie Literacko-Plastycznym ,,LIST W BUTELCE” dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej. Szczegółowy regulamin konkursu oraz załączniki z kartą zgłoszenia i zgodą rodziców poniżej. Zadaniem uczestników konkursu jest napisanie listu na temat „Moja morska przygoda“. Prace muszą być napisane odręcznie na papierze o dowolnym formacie. List należy włożyć do ozdobionej butelki. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dołączenie do pracy zgłoszenia (załącznik nr 1) oraz zgody rodzica/prawnego opiekuna (załącznik nr 2). Zapraszamy!

Konkurs Języka Angielskiego
Wpisany przez: Administrator 2017.10.05 Drukuj
Zapraszamy uczniów gimnazjum i szkoły podstawowej do udziału w Konkursie Języka Angielskiego. Etap szkolny konkursu przeprowadzony będzie 17 października o godzinie 10:00. Kandydatury prosimy zglaszać do nauczycieli prowadzących najpóźniej do 12 października.
Zabierz flagę na wycieczkę!
Wpisany przez: Administrator 2014.12.17 Drukuj

Ogłaszamy konkurs dla uczniów CKS pod hasłem „Zabierz flagę na wycieczkę!”. Zadaniem konkursowym jest wykonanie zdjęcia z flagą CKS w najbardziej oryginalnym lub najdalszym miejscu świata! Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody! Wszelkie informacje o kolejnych edycjach konkursu znajdziecie w zakładce bocznej "Szkoła na medal"