Kalendarz wydarzeń : archiwum : 2019-12-04
Zebrania z rodzicami (17:00 – 18:00)


W środę 4 grudnia br. zapraszamy wszystkich rodziców naszych uczniów na zebrania informacyjne.

Harmonogram zebrań:

17:00 – spotkanie rodziców w auli szkolnej z wiceprzewodniczącym Rady Miasta Marcinem Biskupskim w sprawie SBO,
17:15 – spotkania w salach wg grafiku poniżej.

Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2

klasa wychowawca trenerzy sala
1a Elżbieta Komar
Robert Sekuła, Marzena Łagodzka 006
1b Małgorzata Kołodziejska Robert Sekuła, Marzena Łagodzka 007
2a Marta Piechowicz Robert Sekuła
zebranie przeniesione na godz. 16
003
2b Anna Buth Izabela Tomaszewska 009
3a Iwona Sołtysiak Robert Sekuła 001
3b Agnieszka Mazepa Izabela Tomaszewska 004
4a Kinga Barańska Mateusz Silewicz, Marzena Łagodzka 210
5a Katarzyna Mika-Kucharska Jarosław Gapski 214
5b Matylda Wojtaszak Artur Rykaczewski, Rafał Szałek, Mateusz Silewicz 205
6a Dagmara Bartosik Jarosław Gapski 101
7s Eliza Owczarek Sławomir Juszkiewicz, Rafał Szałek, Mateusz Silewicz, Edward Wojnecki 213
8s Dorota Kempska-Śnitko Rafał Szałek, Sławomir Juszkiewicz 116


Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Sportowymi

klasa wychowawca trenerzy sala
1M Agata Grochalska Oliwia Dorawa, Sławomir Juszkiewicz 201
1S Józef Gawron Piotr Szczeszek, Artur Łagodzki, Edward Wojnecki 114
1W Katarzyna Bednarek Izabela Franczak, Artur Rykaczewski, Zbigniew Jelski
209
1X Karolina Stadnicka Sławomir Juszkiewicz, Józef Gawron 117
2W Ewa Gapska Edward Wojnecki, Zbigniew Jelski, Artur Rykaczewski, Józef Gawron 218
2X Urszula Domańska Sławomir Juszkiewicz 011
3W Przemysław Wawer Izabela Franczak, Mieczysław Zart 105
3X Agnieszka Kossek Sławomir Juszkiewicz, Piotr Szczeszek, Edward Wojnecki 206

UWAGA! Trenerzy podczas zebrań znajdują się w klasach wraz z wychowawcami swoich podopiecznych.

Pozostali nauczyciele:

lp. nazwisko i imię sala
1. Gołembska Ewa – zw. lekarskie 207
2. Graba Ewa, Siwecka Anna, Czeladzińska Anna świetlica
3. Jabłońska Joanna p. naucz.
4. Jaśkiewicz Diana 106
5. Kułakowski Janusz p. naucz.
6. ks. Gasiulewicz Kryspin 102
7. Maksymiuk Kamila – nieobecna 011
8. Rudzka Elżbieta biblioteka
9. Sobczyk Rafał gab. pedagoga
10. Stempień Izabela 106
11. Zawiślak Agnieszka 102
12. Fornalczyk Jolanta 112
13. Krzemieniecka Justyna 202
14. Musiał Katarzyna 111