Kalendarz wydarzeń : archiwum : 2019-09-11
Zebrania z rodzicami (17:00 – 18:00)


Początek wszystkich zebrań – godz. 17.00.

W czasie zebrań odbędą się spotkania rodziców z dyrektorem w auli:

– 17:00 – 17:15 – kl. 7 SSP2
– 17:15 – 17:30 – kl. I LO
– 17:30 – 18:00 – kl. III LO.

Zebrania informacyjne wg grafiku poniżej:

Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2

klasa wychowawca trenerzy sala
1a Beata Kuźma-Falęcikowska Robert Sekuła, Marzena Łagodzka 006
1b Małgorzata Kołodziejska Robert Sekuła, Marzena Łagodzka 007
2a Marta Piechowicz Robert Sekuła 003
2b Anna Buth Izabela Tomaszewska 009
3a Iwona Sołtysiak zebranie 18.09.2019 o godz. 17:00 001
3b Agnieszka Mazepa Izabela Tomaszewska 004
4a Kinga Barańska Mateusz Silewicz, Marzena Łagodzka 210
5a Katarzyna Mika-Kucharska Jarosław Gapski 214
5b Matylda Wojtaszak Artur Rykaczewski, Rafał Szałek 205
6a Dagmara Bartosik Jarosław Gapski 101
7s Eliza Owczarek Sławomir Juszkiewicz, Rafał Szałek, Mateusz Silewicz 213
8s Dorota Kempska-Śnitko Łukasz Wrzosek, Sławomir Juszkiewicz 116


Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Sportowymi

klasa wychowawca trenerzy sala
1M Agata Grochalska Oliwia Dorawa, Sławomir Juszkiewicz 201
1S Józef Gawron Piotr Szczeszek, Artur Łagodzki, Edward Wojnecki 114
1W Katarzyna Bednarek Izabela Franczak, Artur Rykaczewski, Zbyszek Jelski 209
1X Karolina Stadnicka Sławomir Juszkiewicz, Józef Gawron 117
2W Ewa Gapska Edward Wojnecki, Zbigniew Jelski, Artur Rykaczewski, Józef Gawron 218
2X Urszula Domańska Sławomir Juszkiewicz 011
3W Przemysław Wawer Izabela Franczak, Mieczysław Zart, 105
3X Agnieszka Kossek Sławomir Juszkiewicz, Piotr Szczeszek, Edward Wojnecki 206

UWAGA! Trenerzy podczas zebrań znajdują się w klasach wraz z wychowawcami swoich podopiecznych.

Pozostali nauczyciele:

lp. nazwisko i imię sala
1. Gołembska Ewa 207
2. Graba Ewa, Siwecka Anna, Czeladzińska Anna świetlica
3. Jabłońska Joanna p. naucz.
4. Jaśkiewicz Diana 106
5. Kułakowski Janusz p. naucz.
6. ks. Gasiulewicz Kryspin 102
7. Maksymiuk Kamila 115
8. Rudzka Elżbieta biblioteka
9. Sobczyk Rafał gab. pedagoga
10. Stempień Izabela 106
11. Zawiślak Agnieszka – nieobecna 102
12. Fornalczyk Jolanta 112
13. Krzemieniecka Justyna 202
14. Musiał Katarzyna 111