Kalendarz wydarzeń : archiwum : 2018-10-24
Zebrania z rodzicami (17:00–19:00)


Zapraszamy rodziców na zebrania informacyjne, które odbędą się w środę 24 października 2018 r. w godz. 17:00–19:00.

Uwaga! Zebranie dla rodziców uczniów klasy 1W rozpocznie się o godzinie 17:30.

 

Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2
klasa wychowawca trenerzy sala
1a Marta Piechowicz Robert Sekuła, Marzena Łagodzka, Iza Tomaszewska 003
1b Anna Buth Izabela Franczak, Izabela Tomaszewska, Robert Sekuła 013
2a Anna Czeladzińska (zast.) Robert Sekuła, Izabela Tomaszewska, Łukasz Wrzosek 007
2b Agnieszka Mazepa Izabela Tomaszewska, Robert Sekuła, Katarzyna Stój 004
3a Beata Kuźma-Falęcikowska Izabela Tomaszewska, Robert Sekuła, Radosław Ambroziak 006
4a Katarzyna Mika-Kucharska Jarosław Gapski 214
4b Magdalena Michalak Artur Rykaczewski, Rafał Szałek 213
5a Dagmara Bartosik zebranie odbędzie się w późniejszym terminie 101
7s Dorota Kempska-Śnitko Łukasz Wrzosek, Jarosław Gapski 116
8p Katarzyna Musiał Jarosław Szymaniak 110
8s Józef Gawron Sławomir Juszkiewicz, Artur Łagodzki 114
3p Jolanta Fornalczyk Monika Jarnuczak, Artur Rykaczewski 113
3s Małgorzata Reszkiewicz  Piotr Szczeszek, Rafał Szałek 210
3t Izabela Tomaszewska  Sławomir Juszkiewicz 208
Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Sportowymi
klasa wychowawca trenerzy sala
1W Ewa Gapska Edward Wojnecki, Zbigniew Jelski, Artur Rykaczewski, Józef Gawron 218
1X Urszula Domańska Sławomir Juszkiewicz 011
2W Przemysław Wawer Jarosław Szymaniak, Mieczysław Zart 117
2X Agnieszka Kossek Sławomir Juszkiewicz, Piotr Szczeszek, Edward Wojnecki 107
3W Katarzyna Bednarek Monika Jarnuczak, Artur Rykaczewski 209
3X Agata Grochalska Sławomir Juszkiewicz, Edward Wojnecki 205

UWAGA! Trenerzy podczas zebrań znajdują się w klasach wraz z wychowawcami swoich podopiecznych.

lp. nazwisko i imię sala
1. Gołembska Ewa 207
2. Graba Ewa, Czeladzińska Anna, Siwecka Anna świetlica
3. Jabłońska Joanna p. naucz.
4. Jaśkiewicz Diana 106
5. Kułakowski Janusz p. naucz.
6. Kowalewski Marcin 108 (KP1)
7. ks. Krzykała Adam 102
8. Maksymiuk Kamila 115
9. Miltyk Grażyna 212
10. Rudzka Elżbieta biblioteka
11. Sobczyk Rafał gab. pedagoga
12. Stadnicka Karolina 111
13. Stempień Izabela 106
14. Wojtaszak Matylda 212
15. Zawiślak Agnieszka 102