język angielski
 HOME  |  DLA UCZNIÓW  |  język angielski  
Pomoc w nauce słówek
Wpisany przez: Administrator 2018.09.09 Drukuj

Do nauki słówek polecam przede wszystkim systemy oparte na fiszkach, jak Memrise.com oraz Quizlet.com. Oprócz strony internetowej mają one również specjalne aplikacje na telefon. Słówka w tych systemach można dodawać samemu, ale skorzystać można również z kursów przygotowanych przez innych użytkowników, jak np. kurs do podręcznika Gateway Plus 2 lub repetytorium maturalnego Matura 2015. Quizlet ma obecnie oficjalne fiszki do Repetytorium Ósmoklasisty, przygotowane przez wydawnictwo Macmillan.

Uwaga: słówka trzeba powtarzać systematycznie :) Pięć minut rano i wieczorem każdego dnia da Wam więcej, niż dwie godziny raz w tygodniu!

Nagrania do podręczników
Wpisany przez: Administrator 2018.09.09 Drukuj
Bezpłatne nagrania do podręczników Brainy, New Voices, Repetytorium Ósmoklasisty i Repetytorium dla uczniów liceów i techników / Poziom podstawowy i rozszerzony wydawnictwa Macmillan można pobrać ze strony Strefa Ucznia. Nagrania do repetytorium Matura 2015 znajdują się na płycie dołączonej do podręcznika.
British Council zaprasza na stronę LearnEnglish!
Wpisany przez: Administrator 2017.11.13 Drukuj

Chcesz poszerzyć zasób słownictwa? Rozwinąć umiejętności językowe? Skorzystaj z materiałów przygotowanych przez British Council na stronach: LearnEnglish Kids oraz LearnEnglish Teens.

Udanej zabawy!

Interaktywna powtórka form czasowników nieregularnych
Wpisany przez: Administrator 2014.01.17 Drukuj

Wydawnictwo Oxford University Press zaprasza do powtórki form angielskich czasowników nieregularnych: Oxford Practice Grammar.

Konkursy językowe
Wpisany przez: Administrator 2012.09.29 Drukuj

Wszelkie informacje dotyczące konkursów językowych w bieżącym roku szkolnym znajdują się w zakładce Dla uczniów | konkursy.

Zapraszamy do udziału!