Wpisany przez: Wioletta Fejdasz 2011.06.24 Drukuj

Na zakończenie roku szkolnego 2010/2011 Klub Podróżnika zorganizował spływ kajakowy malowniczymi rzekami Pojezierza Drawskiego

Mamy Mistrzów Polski w Piłce Ręcznej Plażowej
Wpisany przez: Monika Dyszewska 2011.06.20 Drukuj

W dn. 17-19 czerwca 2011r. na plaży miejskiej w Dąbiu odbyły się Mistrzostwa Polski w Piłce Ręcznej Plażowej. Uczennice i uczniowie naszej szkoły odnieśli ogromny sukces.

3 miejsce na Ogólnopolskiej Gimnazjadzie w Piłce Ręcznej

W dniach 10-12 czerwca 2011r. odbyła się w Radomiu Ogólnopolska Gimnazjada w Piłce Ręcznej.

Obóz sportowy z piłki ręcznej

Obóz sportowy dla klas o profilu piłka ręczna odbędzie się w Giżycku w dn.16-27 sierpnia 2011r.

Do pobrania:
½ Finału Wojewódzkiego w Piłce Nożnej Dziwecząt
Wpisany przez: 2011.06.11 Drukuj

W dniu 9 czerwca 2011 r. odbyły się finały województwa zachodniopomorskiego szkół ponadgimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt.

W dniu 30.05 2011 r. w Gryfinie odbyły się zawody regionalne wojewódzkiej licealiady w piłce nożnej dziewcząt. Do rozgrywek zakwalifikowały się reprezentacje szkół z: Pyrzyc, Chojny, Polic oraz CKS Szczecin. Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym, przy czym dwa pierwsze miejsca były nagradzane awansem do ½ finału wojewódzkiego. Nasza reprezentacja wygrywając wszystkie swoje spotkania, uplasowała się na 1 miejscu.

Wizyta młodzieży z Pitesti
Wpisany przez: Wioletta Fejdasz 2011.06.06 Drukuj
Dobiegła końca wizyta uczniów z partnerskiej szkoły z Pitesti w Rumunii.
Młodziczki na turnieju w Kępnie
Wpisany przez: Monika Dyszewska 2011.06.02 Drukuj

Dzisiaj - 2 czerwca 2011r. z rana piłkarki ręczne z klas 2a i 2b pod opieką trenerów Moniki Dyszewskiej i Jarosława Szymaniaka wyruszyły na turniej piłki ręcznej do Kępna, gdzie przez trzy dni na hali sportowej będą  zmagały  się z drużynami z całej Polski.

Dąbski Bieg Uliczny

W dniu 1 czerwca 2011r. odbył się VIII Dąbski Bieg Uliczny,  w którym wystartowała liczna grupa naszych uczennic i uczniów. Oczywiście nie obyło się bez licznych sukcesów:)

Po zebraniach...
Wpisany przez: Dyrektor 2011.06.01 Drukuj

Drodzy rodzice i opiekunowie...

Dzisiaj odbyło się ostatnie w tym roku szkolnym zaplanowane zebranie. Dziękujemy Państwu za przybycie. Dzięki Państwa rozmowom, sugestiom i uwagom nasza praca przyniesie zamierzone efekty.

Liczymy również na tak liczną obecność Państwa w przyszłym roku szkolnym. Życzymy sukcesów osobistych i zawodowych ...

które odbędzie się 30 czerwca 2011 r. o godz. 13:00

w Auli im. Karola Wojtyły w CKS, ul. Rydla 49.

Będę miał przyjemność osobiście wręczyć Wam wyniki maturalne.

Janusz Cymerman

Młode szczypiornistki bliskie niespodzianki...
Wpisany przez: Monika Dyszewska 2011.05.25 Drukuj

W dniach 20-22 maja 2011r. zawodniczki z klasy 1r wzmocnione czteroma zawodniczkami z klasy 2a pod wodzą trenerek: Moniki Dyszewskiej i Izabeli Rachwalskiej wzięły udział w X Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej Młodziczek w Winnicy

Duathlon w Parku Kasprowicza

18 maja w Parku Kasprowicza zorganizowane zostały zawody w duathlonie. Nasi zawodnicy stanęli na podium.

Zawody w Langa

Sezon startowy kolarze UKS "Trygław" rozpoczęli w Krakowie, gdzie rozgrywane były zawody w maratonie.

Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego w Klasach Olimpijskich
Wpisany przez: 2011.05.24 Drukuj

W dniach 19-22 maja 2011r. w Pucku zostały rozegrane regaty Pucharu Polskiego Związku Żeglarskiego.

Finały Licealiady
Wpisany przez: 2011.05.20 Drukuj

W dniu 17.05.2011 r. odbyły się finały miejskie w Licealiadzie w piłce nożnej dziewcząt . Turniej finałowy rozpoczął się od meczu półfinałowego CKS II i ZS Budowlanych, który zakończył się zwycięstwem zespołu CKS. Również drugi mecz półfinałowy pomiędzy CKS I i LO7 zakończył się zwycięstwem naszej Szkoły. Finał to wewnętrzny pojedynek 1 klasy liceum z 2 klasą LO. Pierwsza połowa meczu była bardzo wyrównana, a nawet to młodszy zespół zagroził bramce groźnymi sytuacjami. Pierwsza połowa kończy się jednak wynikiem 1:0 dla CKS I. Drugą połowę zespół CKS II rozpoczął w osłabieniu i wynik bardzo szybko uległ zmianie 4:0. Wyrównanie sił ostatnią rezerwową zawodniczką CKS II pozwoliło na zdobycie jedynej bramki, ale wynik na 5:1 podwyższyły koleżanki z zespołu CKS I konsekwentnie walcząc do ostatniej minuty. W finałach województwa zobaczymy jednak najlepsze zawodniczki naszego CKS LO.

Powodzenia!

Matura 2011
Wpisany przez: 2011.05.17 Drukuj
Matury trwają już od 4 maja. Wszyscy  tegoroczni maturzyści przeszli już pisemne matury. Wyniki z tej części egzaminu poznamy dopiero 30 czerwca. Od poniedziałku abiturienci Liceum z Oddziałami Sportowymi prezentują wybrane przez siebie tematy na maturze ustnej z języka polskiego oraz umiejętności językowe na egzaminach ustnych z języka angielskiego i niemieckiego.