Złota Księga
 HOME  |  NASI NAJLEPSI  |  Złota Księga  
Złota Księga 2016/2017
Wpisany przez: Administrator 2017.06.23 Drukuj

W roku szkolnym 2016/2017 wpisem do Złotej Księgi uhonorowani zostali następujący absolwenci Centrum Kształcenia Sportowego:

Miltyk Agnieszka 3p
Ostręga Hanna 3p
Sobolewska Daria 3p
Krzyżańska Karolina 3s
Wnuk Filip 3s
Zawadzka Julia 3t
 
Gratulujemy!

Złota Księga 2015/2016
Wpisany przez: Administrator 2016.06.24 Drukuj

W roku szkolnym 2015/2016 wpisem do Złotej Księgi uhonorowani zostali następujący absolwenci Centrum Kształcenia Sportowego:

Barczak Melanie 3p
Bełej Weronika 3p
Frelich Wiktor 3s
Jońca Wojciech 3s
Michalski Fryderyk 3s
Stocerz Fabian 3t
Dziewit Patrycja 3W
Mocarz Dominika 3W
Nowomiejska Julia 3W
Pietrasz Małgorzata 3W

Gratulujemy!

Złota Księga 2014/2015
Wpisany przez: Administrator 2015.06.26 Drukuj

W roku szkolnym 2014/2015 wpisem do Złotej Księgi uhonorowani zostali następujący absolwenci Centrum Kształcenia Sportowego:

Adrian Tworek 3gt
Michał Krajnik 3gw
Klaudia Abram 3rd
Oliwia Maksymiuk 3rd
Aleksandra Sójka 3rd
Marta Zajączkowska 3rd
Dominika Chojnowska 3LT
Monika Szkołek 3LT
Tomasz Szwarczewski 3LT
 
Gratulujemy!

Złota Księga 2013/2014
Wpisany przez: Administrator 2014.06.28 Drukuj

W roku szkolnym 2013/2014 wpisem do Złotej Księgi uhonorowani zostali następujący absolwenci Centrum Kształcenia Sportowego:

 Łukasz  Kowalczyk  3gs
 Marek  Krych  3gs
 Weronika  Burdajewicz  3gt
 Marta  Kinowska  3gt
 Weronika  Pawlewska  3gt
 Damian  Durys  3pn
 Michał  Rudzki  3pn
 Kacper  Kowalski  3rc
 Piotr  Wysocki  3rc
 Wiktoria  Ignor  3rd
 Izabela  Chudzianek  3LT
 Aleksandra  Polonis  3LT
 Agata  Trzebiatowska  3LT
 
 Gratulujemy!

Złota Księga 2012/2013
Wpisany przez: Administrator 2013.06.28 Drukuj

W roku szkolnym 2012/2013 wpisem do Złotej Księgi uhonorowani zostali następujący absolwenci Centrum Kształcenia Sportowego:

 Natalia  Gulczyńska  3r
 Syntia  Ilkiewicz  3r
 Grzegorz  Jemioło  3r
 Julia  Nowomiejska  3r
 Jerzy  Bajko  3s
 Tomasz  Domański  3s
 Maciej  Górski  3o
 Marta  Mostek  3LR
 Nikola  Vacek  3LS
 Natalia  Dziedzic  3LT
 
 Gratulujemy!

Złota Księga 2011/2012
Wpisany przez: Administrator 2012.06.28 Drukuj

W roku szkolnym 2011/2012 wpisem do Złotej Księgi uhonorowani zostali następujący absolwenci Centrum Kształcenia Sportowego:

 Joanna  Kochman  3a
 Adriana  Skowrońska  3a
 Izabela  Antoniszyn  3b
 Weronika  Jonczek  3b
 Aleksandra  Nowak  3b
 Julia  Siemińska  3b
 Agata  Tomaszewska  3b
 Tomasz  Szwarczewski  3c
 Maciej  Jasicki  3d
 Michalina  Kamińska  3d
 Adrian  Kulesza  3d
 Ada  Trzeciak  3d
 Karolina  Ćwiklińska  3BB
 Joanna  Mucha  3BB
 Martyna  Twarowska  3BB
 Joanna  Dąbrowska  3CC
 Pamela  Trzaszczka  3CC
 
 Gratulujemy!

Złota Księga 2010/2011
Wpisany przez: Administrator 2011.06.21 Drukuj

W roku szkolnym 2010/2011 wpisem do Złotej Księgi uhonorowani zostali następujący absolwenci Centrum Kształcenia Sportowego:

 Tomasz  Bodnar  3a
 Dawid  Kołodziej  3a
 Agata  Trzebiatowska  3b
 Wiktoria  Podkowińska  3c
 Aleksandra  Hojczyk  3d
 Kamila  Kinowska  3d
 Maksymilian  Kwiatkowski  3d
 Sandra  Moder  3d
 Helena  Pająk  3d
 Mateusz  Pisarski  3d
 Agata  Prusinowska  3d
 Andżelika  Abramowska  3AA
 Karolina  Knopik  3AA
 Olga  Głowacka-Pawlusińska  3BB
 Sara  Mykietyn  3BB
 Dariusz  Mysiorski  3DD
 Katarzyna  Rasiak  3DD
 Grzegorz  Tenderenda  3DD
 
 Gratulujemy!

Złota Księga 2009/2010
Wpisany przez: Administrator 2010.10.16 Drukuj

W roku szkolnym 2009/2010 wpisem do Złotej Księgi uhonorowani zostali następujący absolwenci Centrum Kształcenia Sportowego:

 Anna  Guzicka  3a
 Piotr  Andrusieczko  3b
 Mateusz  Borsuk  3b
 Paulina  Ekalt  3b
 Michał  Glumiński  3b
 Paulina  Smolińska  3b
 Diana  Drej  3c
 Natalia  Dziedzic  3c
 Paulina  Golakiewicz  3c
 Agata  Kmieć  3c
 Sebastian  Turowski  3c
 Edyta  Urbańska  3c
 Klaudia  Nowak  3CC
 Monika  Mazur  3CC
 
 Gratulujemy!

Złota Księga 2008/2009
Wpisany przez: Administrator 2010.10.16 Drukuj

W roku szkolnym 2008/2009 wpisem do Złotej Księgi uhonorowani zostali następujący absolwenci Centrum Kształcenia Sportowego:

 Nicola  Podgórska  3a
 Beata  Furgacz  3a
 Agnieszka  Skóra  3a
 Katarzyna  Baran  3a
 Dominika  Grobelska  3a
 Kaja  Szumaczuk  3b
 Marta  Cymerman  3c
 Bartłomiej  Podbielski  3c
 Anna  Koszal  3c
 Mateusz  Szkwarkowski  3c
 Angelika  Siek  3c
 Mateusz  Łukaszewski  3c
 Berenika  Kwiatkowska  3d
 Magdalena  Bilska  3BB
 Joanna  Szpak  3BB
 
 Gratulujemy!