Z życia szkoły
Zebrania z rodzicami – środa 3 kwietnia (17:00–19:00)
Wpisany przez::: Administrator 2019.04.03 Drukuj

Zapraszamy rodziców na zebrania informacyjne, które odbędą się w środę 3 kwietnia 2019 r. w godz. 17:00–19:00.

Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2
klasa wychowawca trenerzy sala
1a Marta Piechowicz Robert Sekuła, Marzena Łagodzka, Iza Tomaszewska 003
1b Anna Buth Izabela Franczak, Izabela Tomaszewska, Robert Sekuła 013
2a Iwona Sołtysiak Robert Sekuła, Izabela Tomaszewska, Łukasz Wrzosek 007
2b Agnieszka Mazepa Izabela Tomaszewska, Robert Sekuła, Izabela Franczak 004
3a Beata Kuźma-Falęcikowska zebranie odbędzie się 4 kwietnia o godz. 17.00 006
4a Katarzyna Mika-Kucharska Jarosław Gapski 214
4b Matylda Wojtaszak Artur Rykaczewski, Rafał Szałek 213
5a Dagmara Bartosik zebranie odbędzie się w innym terminie 101
7s Dorota Kempska-Śnitko Łukasz Wrzosek, Jarosław Gapski 116
8p Katarzyna Musiał Jarosław Szymaniak 110
8s Józef Gawron Sławomir Juszkiewicz, Artur Łagodzki 114
3p Jolanta Fornalczyk Izabela Franczak, Artur Rykaczewski 113
3s Małgorzata Reszkiewicz Piotr Szczeszek, Rafał Szałek 210
3t Izabela Tomaszewska  Sławomir Juszkiewicz 105
Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Sportowymi
klasa wychowawca trenerzy
sala
1W Ewa Gapska Edward Wojnecki, Zbigniew Jelski, Artur Rykaczewski,
Józef Gawron
218
1X Urszula Domańska Sławomir Juszkiewicz 011
2W Przemysław Wawer Jarosław Szymaniak, Mieczysław Zart 117
2X Agnieszka Kossek Sławomir Juszkiewicz, Piotr Szczeszek, Edward Wojnecki 107
3W Katarzyna Bednarek Izabela Franczak, Artur Rykaczewski 209
3X Agata Grochalska Sławomir Juszkiewicz, Edward Wojnecki 205

UWAGA! Trenerzy podczas zebrań znajdują się w klasach wraz z wychowawcami swoich podopiecznych.  

lp. nazwisko i imię sala
1. Gołembska Ewa 207
2. Czeladzińska Anna, Graba Ewa, Siwecka Anna świetlica
3. Jabłońska Joanna p. naucz.
4. Jaśkiewicz Diana 106
5. Kułakowski Janusz p. naucz.
6. Maksymiuk Kamila 115
7. Miltyk Grażyna zwolnienie lekarskie
8. Rudzka Elżbieta biblioteka
9. Sobczyk Rafał gab. pedagoga
10. Stadnicka Karolina 111
11. Stempień Izabela 106
12. ks. Dominik Szczygielski 102
13. Zawiślak Agnieszka 106