Młodzież w działaniu
Wyjątkowi goście w CKS!
Wpisany przez: ER 2012.05.25 Drukuj

W dniach 19-26 maja 2012 roku Klub Podróżnika CKS gościł uczniów szkoły Colegiul National Liceal "Alexandru Odobescu" z Rumunii w ramach programu międzynarodowej wymiany młodzieży "Młodzież w działaniu". Tematem projektu był "Wpływ regionu, z którego pochodzimy na naszą tożsamość, nasz sposób życia, nasze wybory i zainteresowania". Koordynatorem projektu była p. Wioletta Fejdasz, liderami: p. Anna Rugała z CKS oraz p. Camelia Ciaoca i p. Mirela Matincu ze szkoły w Pitesti.

Klub Podróżnika w Międzyzdrojach
Wpisany przez: 2012.05.11 Drukuj

10 maja 2012 w ramach przygotowań do wizyty partnerów ze szkoły w Pitesti w Rumunii grupa młodzieży biorąca udział w projekcie „Mój region a moja tożsamość” wyjechała do Międzyzdrojów by dopracować na miejscu szczegóły biegu patrolowego i ustalić miejsca punktów patrolowych. Pomagali nam pan Tomasz z Urzędu Miasta i pan Jacek Misiak z Dyrekcji Wolińskiego Parku Narodowego.

W czasie pobytu w Międzyzdrojach mieliśmy warsztaty z uczenia się międzykulturowego, by lepiej przygotować się do wymiany.

To był udany dzień i pełni emocji oczekujemy przyjazdu naszych partnerów.

 

Mój region a moja tożsamość - wizyta przygotowawcza
Wpisany przez: Administrator 2012.04.23 Drukuj

W dniach 21-23 kwietnia miała miejsce w naszej szkole wizyta przygotowawcza w ramach projektu "Mój region a moja tożsamość".

Klub Podróżnika przy CKS realizuje projekt "Mój region a moja tożsamość" z młodzieżą z Alexandru Odobescu Club z Pitesti.