Boisko Orlik 2012
 HOME  |  Obiekty sportowe  |  Boisko Orlik 2012  
  Regulamin
  Grafik
Sportowe Mikołajki 2017
Wpisany przez::: Łukasz Wrzosek 2017.12.13 Drukuj

W tym artykule umieszczam kilka informacji dotyczących Sportowych Mikołajek 2017, które odbędą się w hali CKSu przy ul. Rydla 49 w Szczecinie w dniach 16/17.12.2017.

Zbiórka dla wszystkich zespołów (w tym naszych) jest zaplanowana na 30 minut przed planowanym rozpoczęciem turnieju!

* * *

Terminarz rocznika 2008 i młodsi

Sportowe Mikołajki 2017 ? 17.12.2017

Tabela

m

nazwa




1

CKS-ORKA Szczecin




2

CKS-ORKA II Szczecin




3

UKS Olimpia Szczecin




4

Hutnik Szczecin




5

Pogoń Prawobrzeże




kolejka

1

nr

godzina

zespół

zespół

wynik

uwagi

1

10:00

CKS-ORKA II Szczecin

Hutnik Szczecin



2

10:20

UKS Olimpia Szczecin

Pogoń Prawobrzeże



kolejka

2

nr

godzina

zespół

zespół

wynik

uwagi

3

10:40

CKS-ORKA Szczecin

CKS-ORKA II Szczecin



4

11:00

UKS Olimpia Szczecin

Hutnik Szczecin



kolejka

3

nr

godzina

zespół

zespół

wynik

uwagi

5

11:20

CKS-ORKA Szczecin

Pogoń Prawobrzeże



6

11:40

CKS-ORKA II Szczecin

UKS Olimpia Szczecin



kolejka

4

nr

godzina

zespół

zespół

wynik

uwagi

7

12:00

CKS-ORKA Szczecin

Hutnik Szczecin



8

12:20

CKS-ORKA II Szczecin

Pogoń Prawobrzeże



kolejka

5

nr

godzina

zespół

zespół

wynik

uwagi

9

12:40

CKS-ORKA Szczecin

UKS Olimpia Szczecin



10

13:00

Hutnik Szczecin

Pogoń Prawobrzeże




Terminarz rocznika 2009/10 turniej A

Sportowe Mikołajki 2017 ? 17.12.2017

Tabela

m

nazwa




1

PSFS Przecław




2

Hutnik Szczecin




3

CKS-ORKA Szczecin




4

Chemik Police




5

Błękitni Stargard




kolejka

1

nr

godzina

zespół

zespół

wynik

uwagi

1

14:00

Hutnik Szczecin

Chemik Police



2

14:20

CKS-ORKA Szczecin

Błękitni Stargard



kolejka

2

nr

godzina

zespół

zespół

wynik

uwagi

3

14:40

PSFS Przecław

Hutnik Szczecin



4

15:00

CKS-ORKA Szczecin

Chemik Police



kolejka

3

nr

godzina

zespół

zespół

wynik

uwagi

5

15:20

PSFS Przecław

Błękitni Stargard



6

15:40

Hutnik Szczecin

CKS-ORKA Szczecin



kolejka

4

nr

godzina

zespół

zespół

wynik

uwagi

7

16:00

PSFS Przecław

Chemik Police



8

16:20

Hutnik Szczecin

Błękitni Stargard



kolejka

5

nr

godzina

zespół

zespół

wynik

uwagi

9

16:40

PSFS Przecław

CKS-ORKA Szczecin



10

17:00

Chemik Police

Błękitni Stargard




Terminarz rocznika 2009/10 turniej B

Sportowe Mikołajki 2017 ? 16.12.2017

Tabela

m

nazwa




1

CKS-ORKA Szczecin




2

CKS-ORKA II Szczecin




3

AP Bolluś Szczecin




4

Pogoń Prawobrzeże




5

Żaki Szczecin-Dąbie




kolejka

1

nr

godzina

zespół

zespół

wynik

uwagi

1

12:00

CKS-ORKA II Szczecin

Pogoń Prawobrzeże



2

12:15

AP Bolluś Szczecin

Żaki Szczecin-Dąbie



kolejka

2

nr

godzina

zespół

zespół

wynik

uwagi

3

12:30

CKS-ORKA Szczecin

CKS-ORKA II Szczecin



4

12:45

AP Bolluś Szczecin

Pogoń Prawobrzeże



kolejka

3

nr

godzina

zespół

zespół

wynik

uwagi

5

13:00

CKS-ORKA Szczecin

Żaki Szczecin-Dąbie



6

13:15

CKS-ORKA II Szczecin

AP Bolluś Szczecin



kolejka

4

nr

godzina

zespół

zespół

wynik

uwagi

7

13:30

CKS-ORKA Szczecin

Pogoń Prawobrzeże



8

13:45

CKS-ORKA II Szczecin

Żaki Szczecin-Dąbie



kolejka

5

nr

godzina

zespół

zespół

wynik

uwagi

9

14:00

CKS-ORKA Szczecin

AP Bolluś Szczecin



10

14:15

Pogoń Prawobrzeże

Żaki Szczecin-Dąbie




Terminarz rocznika 2011 i młodsi

Sportowe Mikołajki 2017 ? 16.12.2017

Tabela

m

nazwa




1

CKS-ORKA Szczecin Biali




2

AP Bolluś Szczecin




3

Pogoń Prawobrzeże




4

Hutnik Szczecin




5

Żaki Szczecin-Dąbie




6

CKS-ORKA Szczecin Niebiescy




kolejka

1

nr

godzina

zespół

zespół

wynik

uwagi

1

15:00

CKS-ORKA Szczecin Biali

AP Bolluś Szczecin


Boisko 1

2

15:00

Pogoń Prawobrzeże

Hutnik Szczecin


Boisko 2

3

15:15

Żaki Szczecin-Dąbie

CKS-ORKA Szczecin Niebiescy


Boisko 1

kolejka

2

nr

godzina

zespół

zespół

wynik

uwagi

4

15:15

CKS-ORKA Szczecin Biali

Pogoń Prawobrzeże


Boisko 2

5

15:30

AP Bolluś Szczecin

CKS-ORKA Szczecin Niebiescy


Boisko 1

6

15:30

Hutnik Szczecin

Żaki Szczecin-Dąbie


Boisko 2

kolejka

3

nr

godzina

zespół

zespół

wynik

uwagi

7

15:45

CKS-ORKA Szczecin Biali

CKS-ORKA Szczecin Niebiescy


Boisko 1

8

15:45

Pogoń Prawobrzeże

Żaki Szczecin-Dąbie


Boisko 2

9

16:00

AP Bolluś Szczecin

Hutnik Szczecin


Boisko 1

kolejka

4

nr

godzina

zespół

zespół

wynik

uwagi

10

16:00

CKS-ORKA Szczecin Biali

Żaki Szczecin-Dąbie


Boisko 2

11

16:15

Hutnik Szczecin

CKS-ORKA Szczecin Niebiescy


Boisko 1

12

16:15

AP Bolluś Szczecin

Pogoń Prawobrzeże


Boisko 2

kolejka

5

nr

godzina

zespół

zespół

wynik

uwagi

13

16:30

CKS-ORKA Szczecin Biali

Hutnik Szczecin


Boisko 1

14

16:30

AP Bolluś Szczecin

Żaki Szczecin-Dąbie


Boisko 2

15

16:45

Pogoń Prawobrzeże

CKS-ORKA Szczecin Niebiescy


Boisko 1








 * * *

Regulamin

1. Termin i miejsce

16/17.12.2017 w hali Centrum Kształcenia Sportowego przy ul. Rydla 49 w Szczecinie.

Odprawa z trenerami-opiekunami rozpocznie się na 30 minut przed planowanym rozpoczęcie każdego turnieju w bufecie turniejowym (jedna z szatni przy hali CKS).

Dokładna rozpiska poszczególnych turniejów w załączonym terminarzu!

2. Cel rozgrywek

Popularyzacja piłki nożnej wśród dzieci, młodzieży i mieszkańców os. Słonecznego.

3. Uczestnicy

UWAGA! Wszystkich uczestników i widzów chcących przebywać na hali sportowej CKS uprasza się o przygotowanie obuwia zmiennego. Jest to związane z brakiem wyraźnej strefy dla widzów. Byśmy mogli grać na czystej i schludnej nawierzchni!

W rozgrywkach bierze udział młodzież: chłopcy i dziewczyny, posiadające dokument tożsamości (np. legitymację szkolną, niezbędną do weryfikacji, którą można przeprowadzić w każdej chwili trwania turnieju)

Drużyny mogą liczyć maksymalnie 14 zawodników.

Każdy uczestnik musi posiadać obuwie z jasną podeszwą oraz powinien posiadać ochraniacze.


załącznik:

  • karta zgłoszeniowa drużyny

4. System rozgrywek

W każdym z turniejów gramy systemem ?każdy z każdym?.

załącznik:

  • terminarz

5. Czas gry

Wszystkie mecze trwają 1x12 min. w kategoriach 2011 i mł. oraz 2009/10 turniej B. Natomiast w 2009/10 A oraz 2008 gramy 1x16 min.

6. Sędziowie

Zapewnia organizator.

7. Wpisowe

Wpisowe wynosi 100 PLN od drużyny, płatne gotówką w dniu turnieju.

8. Przepisy gry

Turniej w najstarszej kategorii wiekowej grać będziemy na całej hali na bramki 3m x 2m. W pozostałych kategoriach wiekowych gramy na bramki 3m x 1,5m. Ale w najmłodszej kategorii zagramy na dwóch boiskach.

  • bramki o wymiarach 3 x 2 m/3 x 1,55
  • piłka nożna rozmiar 4 lub 3
  • zespoły składają się z 5 zawodników (4 w polu + bramkarz)/ w najmłodszych kategorii gramy 4x4 bez bramkarzy
  • auty wprowadzone nogą
  • gol bezpośrednio z autu ? zabroniony
  • aut bramkowy ? bramkarz/obrońca wprowadza piłkę do gry wyłącznie nogą ? w czasie akcji, kiedy piłka nie opuściła boiska (tylko bramkarz) dowolnie ręką lub nogą
  • bramkarz nie może łapać do rąk piłki podanej nogą od swojego zawodnika ? sankcja rzut wolny pośredni z miejsca w którym piłka został złapana (zapis dot. starszych kat. wiekowych)
  • rzut karny z 7 m (bramkarz podczas wykonywania rzutu karnego przez przeciwnika musi się znajdować na linii bramkowej), w najmłodszej kat. wiekowej karny wykonywany jest z połowy boisko do pustej bramki
  • wznowienie gry od środka boiska jest rzutem wolnym pośrednim
  • obowiązuje odległość 5 metrów od piłki przy wykonywaniu stałych fragmentów gry
  • gra wślizgiem zabroniona
  • zmiany zawodników tzw. hokejowe dopuszczane są tylko w strefach zmiana
  • obowiązują kary minutowe (Żółta Kartka) ? zgodnie z interpretacją sędziego (od 1 do 2 minut) oraz wykluczenie zawodnika do końca spotkania (Czerwona Kartka), po strzeleniu gola przez drużynę która gra w przewadze ? kara anulowana (w przypadku zawodnika ukaranego czerwoną kartką ? wchodzi inny zawodnik z ławki rezerwowych)
  • pozostałe przepisy zgodnie z przepisami PZPN
  • punktacja za mecz: 3 pkt. za zwycięstwo, 1 pkt. za remis, 0 przegrana
  • kolejności w tabeli decydują
  • liczba zdobytych punktów
  • bezpośredni pojedynek/mała tabela pomiędzy zainteresowanymi drużynami
  • lepsza różnica bramek
  • większa liczba zdobytych bramek
  • rzuty karne (I runda ? 3 kolejki; w przypadku braku rozstrzygnięcia po 1 aż do skutku)

O wszystkich sprawach nieujętych w regulaminie decydują organizatorzy.