Rekrutacja do klas czwartych i siódmych SSP nr 2 na rok 2018/2019
CKS - szkoła na medal!
Wpisany przez:: Administrator 2018.03.15 Drukuj

Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2, otwarta 1 września 2015 r., wchodzi w skład Centrum Kształcenia Sportowego. Celem naszej szkoły jest stworzenie uczniom optymalnych warunków umożliwiających łączenie treningów sportowych z realizacją zajęć dydaktycznych. To najlepsze miejsce do nauki dla sportowców ze Szczecina i okolic.

Kadra pedagogiczna i trenerska posiada najwyższe kwalifikacje zawodowe oraz niezbędne doświadczenie do pracy z uczniem-sportowcem. Współpracujemy z najlepszymi klubami sportowymi Miasta Szczecin. Organizujemy uczniom letnie i zimowe obozy sportowe. Wśród naszych uczniów i absolwentów są mistrzowie świata, Europy i Polski w grach zespołowych i sportach indywidualnych.

Zobacz zdjęcia w galerii: CKS w obiektywie aparatu - Szkoła na medal!

Szkoła dysponuje nowoczesną bazą dydaktyczną i treningową. Pracujemy z tablicami interaktywnymi. Posiadamy: 2 pracownie komputerowe, sieć Wi-Fi, czytelnię multimedialną, skomputeryzowaną, bogato wyposażoną bibliotekę, multimedialną Aulę im. Karola Wojtyły, sklepik szkolny, nowoczesną, klimatyzowaną salę gimnastyczną, 2 siłownie, kompleks boisk Orlik 2012, pierwszą w Polsce pływalnię 25-metrową z podnoszonym dnem. W szkole funkcjonuje także gabinet odnowy biologicznej wyposażony w saunę fińską, wanny do hydromasażu, jacuzzi, aquavibron, magnetronik, diadynamik, lampę solux, z których korzystają bezpłatnie uczniowie w przypadku urazów i kontuzji. W budynku szkoły jest stołówka szkolna dająca uczniom możliwość spożywania 2 posiłków. Bezpieczeństwo gwarantują uczniom profesjonalne identyfikatory, a wygodę zapewniają szafki uczniowskie. Szkoła oferuje opiekę pedagoga i pielęgniarki.

Tu informacje Urzędu Miasta Szczecin.

UWAGA: Nie ma rekrutacji elektronicznej! Terminy składania podań do szkoły: 21 marca - 4 kwietnia 2018 r.

Zostań uczniem na medal!