Rekrutacja do klas pierwszych SSP nr 2 na rok 2018/2019
CKS - szkoła na medal!
Wpisany przez:: Administrator 2018.02.22 Drukuj

W dniach 7, 10, 17 marca 2018 roku odbędą się dni adaptacyjne dla kandydatów do klas I. Zapisy na dni adaptacyjne tel. 91 4629 290.

Obowiązkowa rekrutacja elektroniczna (składanie wniosków) w dniach 12-16 marca 2018 roku poprzez stronę internetową http://nabor.pcss.pl/szczecin. Wydrukowane ze strony naboru wnioski wraz z załącznikami należy obowiązkowo dostarczyć do sekretariatu szkoły do 16 marca 2018 roku. Sekretariat czynny w godzinach 7.30-15.30. Ogólny harmonogram rekrutacji w linku powyżej.

Obowiązkowe testy sprawności fizycznej do oddziałów sportowych - 17 marca 2018 roku o godz. 9.00 na pływalni CKS!

Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2, otwarta 1 września 2015 r., wchodzi w skład Centrum Kształcenia Sportowego. Celem naszej szkoły jest stworzenie uczniom optymalnych warunków umożliwiających łączenie treningów sportowych z realizacją zajęć dydaktycznych. To najlepsze miejsce do nauki dla sportowców ze Szczecina i okolic.

Kadra pedagogiczna i trenerska posiada najwyższe kwalifikacje zawodowe oraz niezbędne doświadczenie do pracy z uczniem-sportowcem. Współpracujemy z najlepszymi klubami sportowymi Miasta Szczecin. Organizujemy uczniom letnie i zimowe obozy sportowe. Wśród naszych uczniów i absolwentów są mistrzowie świata, Europy i Polski w grach zespołowych i sportach indywidualnych.

Zobacz zdjęcia w galerii: CKS w obiektywie aparatu - Szkoła na medal!

Szkoła dysponuje nowoczesną bazą dydaktyczną i treningową. Pracujemy z tablicami interaktywnymi oraz robotami do nauki programowania. Posiadamy: 2 pracownie komputerowe, sieć Wi-Fi, czytelnię multimedialną, skomputeryzowaną bibliotekę, multimedialną Aulę im. Karola Wojtyły, sklepik szkolny, nowoczesną, klimatyzowaną salę gimnastyczną, 2 siłownie, kompleks boisk Orlik 2012, pierwszą w Polsce pływalnię 25-metrową z podnoszonym dnem. W szkole funkcjonuje także gabinet odnowy biologicznej wyposażony w saunę fińską, wanny do hydromasażu, jacuzzi, aquavibron, magnetronik, diadynamik, lampę solux, z których korzystają bezpłatnie uczniowie w przypadku urazów i kontuzji. W budynku szkoły jest stołówka szkolna. Bezpieczeństwo gwarantuje uczniom monitoring. Szkoła oferuje opiekę pedagoga, logopedy i pielęgniarki.

Przypominamy! Rekrutacji elektronicznej dokonuje się poprzez stronę internetową http://nabor.pcss.pl/szczecin.

Zostań uczniem na medal!