Z życia szkoły
Nauczyciel na Medal!
Wpisany przez::: Elżbieta Rudzka 2017.10.09 Drukuj
„Głos Szczeciński” wspólnie z Marszałkiem Województwa Zachodniopomorskiego zaprasza do udziału w konkursie „Nauczyciel na Medal”.

- Celem naszej akcji jest nagrodzenie najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli - mówi Krzysztof Nałęcz, redaktor naczelny "Głosu Dziennika Pomorze". - Szukamy belfrów, którzy nie tylko doskonale przekazują wiedzę, lecz także mają umiejętność nawiązywania relacji z uczniami, cieszą się sympatią, autorytetem i szacunkiem.

Nauczycieli można zgłaszać w trzech kategoriach: Nauczyciel klas I-III, Nauczyciel klas IV-VII oraz Nauczyciel szkół ponadgimnazjalnych.

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez ankietę na portalu. Pierwszy etap plebiscytu rozpocznie się w piątek, 13 października i będzie trwać do środy, 10 listopada do godz. 24. W piątek, 13 października zdjęcia wszystkich nauczycieli zgłoszonych do udziału w plebiscycie ukażą się w "Głosie". Zwycięzcy z każdego miasta i powiatu awansują do wojewódzkiego finału, zachowując głosy zdobyte w pierwszym etapie głosowania. Głosowanie w wojewódzkim finale rozpocznie się w piątek, 10 listopada i będzie trwać do piątku, 24 listopada do godz. 24.

Nagrody zostaną wręczone na początku grudnia podczas Zachodniopomorskiej Konferencji Edukacyjnej.