Księga Sportowców
 HOME  |  NASI NAJLEPSI  |  Księga Sportowców  
Księga Sportowców 2016/2017
Wpisany przez: Administrator 2017.06.23 Drukuj

W roku szkolnym 2016/2017 nagrodą Nadzieja Sportu i wpisem do Księgi Sportowców uhonorowani zostali następujący absolwenci Centrum Kształcenia Sportowego:

Kamila Gaszewska, Agnieszka Miltyk, Daria Mocarz, Magdalena Napierska, Magdalena Oleksy, Patrycja Skorupa, Daria Sobolewska i Oliwia Tomczak z klasy 3p GMzOS (piłka ręczna)

Grzegorz Janke z klasy 3p GMzOS (piłka ręczna)

Wiktoria Królak, Karolina Krzyżańska i Anna Popiel z klasy 3s GMzOS (ratownictwo wodne)

Patryk Szymanik z klasy 3s GMzOS (piłka nożna)

Julia Janowicz i Julia Zawadzka z klasy 3t GMzOS (kajakarstwo)

oraz

Weronika Bąba, Oliwia Dorawa, Natalia Głuszek, Natalia Krakowiak, Nikola Łubkowska, Patrycja Opara i Patrycja Sarzała z klasy 3W LOzOS (piłka ręczna)

Patryk Baliński, Dawid Fedeńczak, Karol Filisiński, Kacper Kłodziński, Oskar Kłodziński, Dawid Krysiak, Rafał Lasko, Filip Szymczak i Bartosz Telenga z klasy 3W LOzOS (piłka ręczna)

Maja Dziublińska i Magdalena Wolny z klasy 3X LOzOS (pływanie i ratownictwo)

Eryk Filocha z klasy 3X LOzOS (piłka wodna).

Gratulujemy osiągnięć!

 

Księga Sportowców 2015/2016
Wpisany przez: Administrator 2016.06.24 Drukuj

W roku szkolnym 2015/2016 nagrodą Nadzieja Sportu i wpisem do Księgi Sportowców uhonorowani zostali następujący absolwenci Centrum Kształcenia Sportowego:

Agata Panfil i Marta Sikora z klasy 3p GMzOS (piłka ręczna)

Julia Borkowska i Dorian Krupica z klasy 3s GMzOS (pływanie i ratownictwo)

Wojciech Dadej, Kamil Dmitrzak, Dawid Dobko, Wiktor Frelich, Wojciech Jońca, Przemysław Kręcki, Krystian Mikołajczyk i Leszek Miltyk z klasy 3s GMzOS (piłka ręczna)

oraz

Kacper Cieśluk z klasy 3W LOzOS (siatkówka)

Patrycja Dziewit, Syntia Ilkiewicz, Dominika Mocarz, Julia Nowomiejska, Ilona Retajczyk i Dagmara Rybak z klasy 3W LOzOS (piłka ręczna)

Bartosz Łastowski z klasy 3W LOzOS (amp futbol)

Kamil Prokopczyk, Grzegorz Słomczyński, Patryk Trzaszczka i Adam Wąsowski z klasy 3X LOzOS (piłka ręczna)

Przemysław Nowicki z klasy 3X LOzOS (wioślarstwo)

Gratulujemy osiągnięć!

 

Księga Sportowców 2014/2015
Wpisany przez: Administrator 2015.06.26 Drukuj

W roku szkolnym 2014/2015 nagrodą Nadzieja Sportu i wpisem do Księgi Sportowców uhonorowani zostali następujący absolwenci Centrum Kształcenia Sportowego:

Klaudia Abram, Sara Bonecka, Sandra Kowalik, Nikola Kozieł, Oliwia Maksymiuk, Aleksandra Sójka, Karolina Szóstak, Natalia Wydrzyńska, Sandra Zając i Marta Zajączkowska z klasy 3rd GMzOS

Vadim Borten i Oliwier Przewoźnik z klasy 3rc GMzOS

Michał Krajnik z klasy 3gw GMzOS

oraz

Maksymilian Blinkiewicz, Paulina Momot i Aleksandra Orowicz z klasy 3LS LOzOS

Adam Wojcieszonek, Cezary Kępa, Tomasz Szwarczewski, Szymon Zabawa, Paulina Wojtyś, Monika Szkołek, Aleksander Basowski, Michał Fronczyk i Konrad Magdziarz z klasy 3LT LOzOS

Nagrodę specjalną za sukcesy w tańcu towarzyskim otrzymała Marika Zawadzka z klasy 3gt GMzOS.

Gratulujemy osiągnięć!

 

Księga Sportowców 2013/2014
Wpisany przez: Administrator 2014.06.28 Drukuj

W roku szkolnym 2013/2014 nagrodą Nadzieja Sportu i wpisem do Księgi Sportowców uhonorowani zostali następujący absolwenci Centrum Kształcenia Sportowego:

Marek Krych, Eryk Filocha i Łukasz Kowalczyk z klasy 3gs GMzOS

Damian Durys, Marcin Graniczka, Damian Kacperski, Aleksander Lis, Paweł Olejnik, Patryk Pasieka, Adrian Rogowski, Michał Rudzki i Mateusz Tenderenda z klasy 3pn GMzOS

Patryk Baliński, Przemysław Chojnacki, Karol Flisiński, Kacper Kłodziński, Kacper Kowalski, Dawid Krysiak, Rafał Lasko i Bartosz Telenga z klasy 3rc GMzOS

Weronika Bąba, Oliwia Dorawa, Natalia Głuszek, Magda Jankowiak, Marcela Matuszyńska i Paulina Zaniewska z klasy 3rd GMzOS

oraz

Przemysław Długołecki, Maciej Jezierski, Marek Jezierski, Mateusz Kowalski, Paweł Matusewicz, Adam Myśliwy, Michał Statkiewicz i Dariusz Zając z klasy 3LR LOzOS

Karolina Cegielska, Dominika Kręcka, Marika Szynaka, Damian Uhle i Natalia Zima z klasy 3LS LOzOS

Gratulujemy osiągnięć!

 

Księga Sportowców 2012/2013
Wpisany przez: Administrator 2013.06.28 Drukuj

W roku szkolnym 2012/2013 nagrodą Nadzieja Sportu i wpisem do Księgi Sportowców uhonorowani zostali następujący absolwenci Centrum Kształcenia Sportowego:

Sara Cetera, Paula Daniel, Patrycja Dziewit, Natalia Gulczyńska, Syntia Ilkiewicz, Dominika Mocarz, Małgorzata Pietrasz, Julia Nowomiejska i Sandra Ulewska z klasy 3r GMzOS

Dawid Łutowicz z klasy 3r GMzOS

Aleksander Bajko i Jerzy Bajko z klasy 3s GMzOS

Marek Borys, Kacper Szewczuk, Tomasz Domański i Sara Hamerska z klasy 3s GMzOS

Przemysław Nowicki z klasy 3s GMzOS

Sebastian Karwowski i Magdalena Jabłońska z klasy 3s GMzOS

oraz

Marta Mostek i Klaudia Ryl z klasy 3LR LOzOS (piłka ręczna)

Monika Kaźmierczak z klasy 3LS LOzOS (piłka nożna)

Natalia Kacprzyk z klasy 3LS LOzOS (windsurfing)

Wojciech Kotowski, Nikola Vacek i Kinga Maciupa (pływanie i ratownictwo)

Gratulujemy osiągnięć!

 

Księga Sportowców 2011/2012
Wpisany przez: Administrator 2012.06.28 Drukuj

W roku szkolnym 2011/2012 nagrodą Nadzieja Sportu i wpisem do Księgi Sportowców uhonorowani zostali następujący absolwenci Centrum Kształcenia Sportowego:

Paulina Momot i Aleksandra Orowicz z klasy 3a GMzOS
- IV miejsce w Mistrzostwach Polski w Piłce Ręcznej Juniorek Młodszych
- zawodniczka Kadry Narodowej Juniorek Młodszych

Paulina Kędziora i Klaudia Zajdowicz z klasy 3a GMzOS
- IV miejsce w Mistrzostwach Polski w Piłce Ręcznej Juniorek Młodszych

Joanna Kochman z klasy 3a GMzOS
- II miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w Piłce Ręcznej Dziewcząt
- zawodniczka Kadry Wojewódzkiej w Piłce Ręcznej

Izabela Antoniszyn z klasy 3b GMzOS
- II miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w Piłce Ręcznej Dziewcząt
- II miejsce w Wojewódzkich Sztafetowych Biegach Przełajowych
- zawodniczka Kadry Narodowej Juniorek Młodszych

Jonasz Dydyna z klasy 3b GMzOS
- I miejsce na Mistrzostwach Wojewódzkich w Wałczu - C1 1000 m
- II miejsce na Mistrzostwach Wojewódzkich w Wałczu - C1 200 m
- członek Kadry Wojewódzkiej i Narodowej

Paulina Wojtyś z klasy 3c GMzOS
- brązowy medal na 100 m stylem dowolnym na XIX Internationales Schwimmfest w Stralsundzie
- złoty medal w sztafecie 4x25 m holowanie manekina na Grand Prix Polski w Ratownictwie Wodnym

Filip Przybyłowski z klasy 3c GMzOS
- srebrny medal na 100 m stylem motylkowym na XIX Internationales Schwimmfest w Stralsundzie
- brązowy medal w sztafecie 4x50 m stylem dowolnym mężczyzn na XIX Internationales Schwimmfest w Stralsundzie

Cezary Kępa z klasy 3c GMzOS
- brązowy medal na 100 m stylem dowolnym na XIX Internationales Schwimmfest w Stralsundzie
- srebrny medal stylem grzbietowym na XIX Internationales Schwimmfest w Stralsundzie
- brązowy medal w sztafecie 4x50 m stylem dowolnym mężczyzn na XIX Internationales Schwimmfest w Stralsundzie

Michał Fronczyk z klasy 3c GMzOS
- brązowy medal na 200 m stylem zmiennym na XIX Internationales Schwimmfest w Stralsundzie

Szymon Zabawa z klasy 3c GMzOS
- brązowy medal na 100 m stylem motylkowym na XIX Internationales Schwimmfest w Stralsundzie

oraz

Anna Brzozowska z klasy 3CC LOzOS (żeglarstwo)

Joanna Dąbrowska z klasy 3CC LOzOS (kajakarstwo)

Adrianna Płaczek z klasy 3CC LOzOS (piłka ręczna)

drużyna piłki ręcznej chłopców z klasy 3AA LOzOS

drużyna piłki ręcznej dziewcząt z klasy 3CC LOzOS

Gratulujemy osiągnięć!

 

Księga Sportowców 2010/2011
Wpisany przez: Administrator 2011.06.21 Drukuj

W roku szkolnym 2010/2011 nagrodą Nadzieja Sportu i wpisem do Księgi Sportowców uhonorowani zostali następujący absolwenci Centrum Kształcenia Sportowego:

Dominika Kręcka z klasy 3a i Natalia Zima z klasy 3b GMzOS
- III miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Piłce Ręcznej w Gubinie 2010
- II miejsce na Mistrzostwach Polski Młodziczek w Piłce Ręcznej 2010
- III miejsce w Finałach Wojewódzkiej Gimnazjady 2010
- III miejsce w Finałach Wojewódzkiej Gimnazjady 2011
- V miejsce w Ogólnoświatowym Turnieju w Piłce Ręcznej w Bording w Danii w 2010

Paweł Matusewicz, Michał Statkiewicz, Dariusz Zając z klasy 3a i Tomasz Grzegorek z klasy 3b GMzOS
- II miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików w Piłce Ręcznej 2010
- II miejsce w Ogólnoświatowym Turnieju Piłki Ręcznej w Teramo we Włoszech 2009
- V miejsce w Ogólnoświatowym Turnieju Piłki Ręcznej w Geteborgu w Szwecji 2010
- I miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady 2010
- I miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady 2011
- II miejsce w Ogólnoświatowym Turnieju Piłki Ręcznej w Boarding w Danii 2010
- III miejsce w Ogólnopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w Piłce Ręcznej 2011

Wiktoria Podkowińska z klasy 3c GMzOS
- III miejsce na 200 m stylem zmiennym na XVIII Internationales Schwimmfest w Stralsundzie
- I miejsce na 50 m - holowanie manekina, na Otwartych Mistrzostwach Słupska w Ratownictwie Wodnym
- III miejsce na 50 m stylem motylkowym na Otwartych Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych w Pływaniu
- II miejsce w klasyfikacji ogólnej kobiet junior na Otwartych Mistrzostwach Wejherowa 2011

Damian Uhle z klasy 3c GMzOS
- II miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzików K-1 2000 m w Poznaniu w 2008
- III miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzików K-4 2000 m w Poznaniu w 2008
- I miejsce na Mistrzostwach Młodzikow Polskiego Związku Kajakowego K-1 2000 m w 2009
- członek Kadry Narodowej Młodzików w Kajakach w 2009 i 2010
- II miejsce w Regatach Kajakowych w 2009
- III miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzików K-2 w Poznaniu w 2009
- II miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzików K-2 1000 m w Poznaniu w 2010
- II miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzików K-2 500 m w Poznaniu w 2010
- I miejsce w eliminacjach juniorów do Kadry Narodowej Młodzików w Kajakach w 2011

oraz

Natalia Jędrzejczyk z klasy 3DD LOzOS (kolarstwo)

Gratulujemy osiągnięć!

 

Księga Sportowców 2009/2010
Wpisany przez: Administrator 2010.10.16 Drukuj

W roku szkolnym 2009/2010 nagrodą Nadzieja Sportu i wpisem do Księgi Sportowców uhonorowane zostały następujące absolwentki Gimnazjum z Oddziałami Sportowymi w Centrum Kształcenia Sportowego:

Dominika Lica z klasy 3a
- Mistrzyni Polski Juniorek w Piłce Ręcznej w roku 2010

Aleksandra Trojanowska z klasy 3a
- Mistrzyni Polski Kadetek w Boksie w wadze 75 kg

Karolina Tkaczuk z klasy 3a
- III miejsce w wadze 52 kg na I Mistrzostwach Polski Kadetek w Boksie

Kamila Grasewicz z klasy 3a
- III miejsce w wadze 80 kg na I Mistrzostwach Polski Kadetek w Boksie

Natalia Kacprzyk z klasy 3a
- III miejsce w windsurfingu na Mistrzostwach Europy w Kalajoki

Nikola Vacek z klasy 3c
- finalistka międzynarodowych zawodów XXV Internationales Schwimmfest w Stralsundzie

Gratulujemy osiągnięć!

 

Księga Sportowców 2008/2009
Wpisany przez: Administrator 2010.10.16 Drukuj

W roku szkolnym 2008/2009 nagrodą Nadzieja Sportu i wpisem do Księgi Sportowców uhonorowani zostali następujący absolwenci Gimnazjum z Oddziałami Sportowymi w Centrum Kształcenia Sportowego:

Błażej Błażowski z klasy 3a
- III miejsce w windsurfingu lodowym na Mistrzostwach Świata w Rydze w kategorii juniorów
- VII miejsce w windsurfingu lodowym na Mistrzostwach Świata w Rydze w kategorii seniorów
- Mistrz Polski Juniorów w Windsurfingu Lodowym

Anna Brzozowska z klasy 3a
- członek Kadry Narodowej
- XXVI miejsce na Mistrzostwach Świata w Chorwacji w klasie Laser Radial
- III miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów

Agnieszka Skóra z klasy 3a
- I miejsce w biegu na 600 m na Mistrzostwach Województwa Młodzików w lekkoatletyce
- II miejsce w finale krajowym Mistrzostw Polski Młodzieży Gimnazjalnej w biegu przełajowym na Kwietną Milę

Sebastian Wiszniewski z klasy 3a
- I miejsce w biegu na 300 m na Mistrzostwach Polski Młodzików
- I miejsce w sztafecie 4x400 na Mistrzostwach Polski Młodzików
- II miejsce w biegu na 300 m na Mistrzostwach Polski Juniorów 2009

Klaudia Jaśkiewicz, Paulina Mielczarek, Dominika Grobelska, Pamela Trzaszczka, Dominika Plentara, Dominika Szpak, Katarzyna Baran, Nicola Podgórska, Natalia Podgórska, Magda Lądyczkowska, Beata Furgacz, Kornelia Flejterska, Aleksandra Erecińska i Daria Dorawa z klasy 3a
- I miejsce na Mistrzostwach Polski Młodziczek Szczecin 2009

Gratulujemy osiągnięć!