Z życia szkoły
Grand Prix Województw Zachodniopomorskiego i Lubuskiego w pływaniu rocznik 2006/07 - II edycja
Wpisany przez::: Ewa Gapska 2018.12.04 Drukuj

4 grudnia 2018 r. pięciu reprezentantów szkoły pod opieką trenera Jarosława Gapskiego podjęło sportową walkę w Koszalinie podczas II edycji Grand Prix Województw Zachodniopomorskiego i Lubuskiego. Igor Grochalski wywalczył srebrny medal w konkurencji 50 m stylem grzbietowym. Athina Żogas zaprezentowała się pięknie w stylu motylkowym - niestety od brązowego medalu oddzieliła ją dyskwalifikacja. W stylu grzbietowym była 17-sta na 35 zawodniczek. Julian Liwczak w stylu grzbietowym dopłynął jako ósmy do mety na 21 zawodników. Oliwier Grządkowski zakończył wyścig w stylu klasycznym na 9 pozycji na 15 zawodników. Oskar Raczewski w stylu dowolnym wywalczył 9 miejsce na 33 startujących. Wszyscy startujący godnie rywalizowali z najlepszymi pływakami dwóch województw i zdobyli szlify do startów w kolejnych zawodach. Dziękujemy i gratulujemy!