archiwum 2010/2011
 HOME  |  O SZKOLE  |  archiwum  |  archiwum 2010/2011
Finały Licealiady
Wpisany przez::: 2011.05.20 Drukuj

W dniu 17.05.2011 r. odbyły się finały miejskie w Licealiadzie w piłce nożnej dziewcząt . Turniej finałowy rozpoczął się od meczu półfinałowego CKS II i ZS Budowlanych, który zakończył się zwycięstwem zespołu CKS. Również drugi mecz półfinałowy pomiędzy CKS I i LO7 zakończył się zwycięstwem naszej Szkoły. Finał to wewnętrzny pojedynek 1 klasy liceum z 2 klasą LO. Pierwsza połowa meczu była bardzo wyrównana, a nawet to młodszy zespół zagroził bramce groźnymi sytuacjami. Pierwsza połowa kończy się jednak wynikiem 1:0 dla CKS I. Drugą połowę zespół CKS II rozpoczął w osłabieniu i wynik bardzo szybko uległ zmianie 4:0. Wyrównanie sił ostatnią rezerwową zawodniczką CKS II pozwoliło na zdobycie jedynej bramki, ale wynik na 5:1 podwyższyły koleżanki z zespołu CKS I konsekwentnie walcząc do ostatniej minuty. W finałach województwa zobaczymy jednak najlepsze zawodniczki naszego CKS LO.