Najlepsi z najlepszych
Najlepsi z najlepszych w nauce w roku szkolnym 2016/2017
Wpisany przez: Administrator 2017.09.09 Drukuj

Stypendystka Prezesa Rady Ministrów:
Marta Zajączkowska z klasy 2X Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Sportowymi

Primus Inter Pares w Gimnazjum z Oddziałami Sportowymi:
Filip Wnuk z klasy 3s
Daria Sobolewska z klasy 3p
Agnieszka Miltyk z klasy 3p

Uczniowie wyróżnieni ze średnią ocen powyżej 4,75 oraz wzorową lub bardzo dobrą oceną z zachowania:

Gimnazjum z Oddziałami Sportowymi
Filip Wnuk z klasy 3s
Daria Sobolewska z klasy 3p
Agnieszka Miltyk z klasy 3p
Wiktoria Klepacz z klasy 2s
Mateusz Grabski z klasy 1t
Bartłomiej Bujnowski z klasy 1s
Michał Kraska z klasy 2s
Anna Karwowska z klasy 1t
Hanna Ostręga z klasy 3p
Julia Zawadzka z klasy 3t
Karolina Krzyżańska z klasy 3s
Alicja Kulesza z klasy 2t
Julita Hanc z klasy 1p
Radosław Rogoziński z klasy 1t
Zuzanna Polańska z klasy 2s

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Sportowymi
Aleksandra Sójka z klasy 2X
Marta Zajączkowska z klasy 2X
Łukasz Grzelaczyk z klasy 2W
Zuzanna Buriak z klasy 1X
Dominika Miłek z klasy 1X
Klaudia Abram z klasy 2X
Paulina Olejnik z klasy 1W
Julia Niełacna z klasy 1W

Najlepsi z najlepszych w sporcie w roku szkolnym 2016/2017
Wpisany przez: Administrator 2016.10.25 Drukuj

MISTRZOWIE ŚWIATA:
Małgorzata Cichocka – I miejsce w Mistrzostwach Świata Karate 2016 w Irlandii w kumite indywidualnym kadetek
Karol Bojarski – I miejsce w Mistrzostwach Świata Pływaków-Ratowników „Rescue 2016” w Holandii w sztafecie 4 x 50 m z przeszkodami
Karolina Faszczewska – II miejsce w Mistrzostwach Świata Pływaków-Ratowników „Rescue 2016” w Holandii w sztafecie 4 x 25 m holowanie manekina
Magdalena Wolny – II miejsce w Mistrzostwach Świata Pływaków-Ratowników „Rescue 2016” w Holandii w sztafecie 4 x 25 m holowanie manekina

Kamila Naruszewicz – I miejsce w Mistrzostwach Świata w Tańcu Nowoczesnym World Artistic Dance Federation 2015, 2016 w Czechach w kategoriach: Formacja Contemporary Ballet (Elite Team) oraz Formacja Street Dance Show, Formacja Contemporary Ballet, Shades Cheerleaders (Junior Team)

NAJLEPSI W DYSCYPLINACH INDYWIDUALNYCH I DRUŻYNOWYCH:

KAJAKARSTWO
Natalia Zdobych z klasy 2s – III miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Kajakarstwie Klasycznym w K-2 3000 m, III miejsce w Długodystansowych Mistrzostwach Polski w Kajakarstwie Klasycznym w K-2 10000 m
Zuzanna Polańska z klasy 2s – III miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Kajakarstwie Klasycznym w K-2 3000 m, III miejsce w Długodystansowych Mistrzostwach Polski w Kajakarstwie Klasycznym w K-2 10000 m
Julia Zawadzka z klasy 3t – I miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Kajakarstwie Klasycznym w C-2 500 m, III miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Kajakarstwie Klasycznym w C-1 500 m, I miejsce w Długodystansowych Mistrzostwach Polski w Kajakarstwie Klasycznym w C-1 3000 m
Julia Janowicz z klasy 3t – I miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Kajakarstwie Klasycznym w C-2 500 m, III miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Kajakarstwie Klasycznym w C-1 3000 m
Aleksandra Cybulska z klasy 1s – II miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików w Kajakarstwie Klasycznym w K-1 2000 m, I miejsce w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego w Kajakarstwie Klasycznym K-2 400 m, I miejsce w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego w Kajakarstwie Klasycznym K-1 400 m, II miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików strefa A w Kajak Polo
Michalina Krawczak z klasy 1s – I miejsce w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego w Kajakarstwie Klasycznym K-2 400 m, I miejsce w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego w Kajakarstwie Klasycznym K-1 400 m, II miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików strefa A w Kajak Polo
Magdalena Zawadzka z klasy 1s – II miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików strefa A w Kajak Polo
Krystian Frych z klasy 1s – III miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików strefa A w Kajak Polo

PIŁKA RĘCZNA
III miejsce w Mistrzostwach Polski w Piłce Ręcznej Plażowej Młodziczek
Dziewczęta z klasy 2p: Martyna Pastewska, Vanessa Świderska, Zuzanna Baranowska, Magdalena Wojciechowska, Oliwia Jakimczyk, Dominika Ciepłowska, Natalia Tarkowska, Monika Solis, Weronika Bernacka, Milena Helwig, Klaudia Galant, Zosia Olszewska, Wiktoria Czapelska; trener: Artur Rykaczewski
III miejsce w Mistrzostwach Polski w Piłce Ręcznej Szkół Ponadgimnazjalnych – Licealiada 2017
Drużyna w składzie: Patrycja Sarzała, Paulina Olejnik, Patrycja Opara, Frozan Daud, Nikola Łubkowska, Marta Zajączkowska, Weronika Bąba, Honorata Włodarczyk, Natalia Krakowiak, Natalia Głuszek, Marta Sikora, Natalia Wydrzyńska, Aleksandra Skoczylas, Nikola Kozieł, Aleksandra Sójka; trenerzy: Monika Jarnuczak, Zbigniew Jelski, Jarosław Szymaniak
Półfinał Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Piłce Ręcznej
Drużyna w składzie: Dominik Bartniczuk, Kamil Dmitrzak, Dawid Dobko, Wiktor Frelich, Jakub Hnatkowski, Kamil Kostrzewa, Krystian Mikołajczyk, Maciej Salak, Marcin Baran, Eliasz Kapela, Radosław Pluta; trenerzy: Wojciech Szymaniak, Dawid Nowomiejski
III miejsce w Mistrzostwach Polski w Piłce Ręcznej Plażowej Juniorów
Drużyna w składzie: Patryk Kubicki, Kacper Kłodziński, Karol Filisiński, Oskar Kłodziński, Rafał Lasko, Dawid Fedeńczak, Patryk Baliński, Bartosz Telenga; trener: Mieczysław Zart
Mistrzostwo Województwa w Piłce Ręcznej Chłopców – Licealiada 2017
Drużyna w składzie: Kacper Kłodziński, Karol Filisiński, Rafał Lasko, Patryk Baliński, Bartosz Telenga, Oliwer Przewoźnik, Jakub Młynarczyk, Antoni Ptasznik, Jakub Tomczyk, Kamil Dmitrzak, Jakub Hnatkowski, Łukasz Grzelaczyk, Marek Karbowski, Vadim Borten; trener: Mieczysław Zart
Dawid Krysiak z klasy 3W – zawodnik zespołu ekstraklasy Sandra Spa Pogoń Szczecin, reprezentant Polski juniorów w piłce ręcznej
Dawid Fedeńczak z klasy 3W – zawodnik zespołu ekstraklasy Sandra Spa Pogoń Szczecin

PŁYWANIE I RATOWNICTWO
Karolina Faszczewska z klasy 2X – reprezentantka Polski, brązowa medalistka Igrzysk Sportów Nieolimpijskich The World Games 2017, srebrna i brązowa medalistka Mistrzostw Europy Juniorów, mistrzyni Polski
Anna Popiel z klasy 3s – reprezentantka Polski, brązowa medalistka Mistrzostw Europy Juniorów, wicemistrzyni Polski juniorek
Wiktoria Królak z klasy 3s – srebrny medal Mistrzostw Polski w Ratownictwie Wodnym w sztafecie 4 x 25 m manekin relay
Karol Bojarski z klasy 2X – reprezentant Polski, IV miejsce Mistrzostw Europy Juniorów w sztafecie 4 x 50 m medley relay, wicemistrz Polski juniorów
Dorian Krupica z klasy 1X – reprezentant Polski, IV miejsce Mistrzostw Europy Juniorów w sztafecie 4 x 50 m medley relay, brązowy medalista mistrzostw Polski juniorów
Konrad Grzankowski z klasy 1X – brązowy medal Mistrzostw Polski w Ratownictwie Wodnym na 100 m z pasem w kategorii junior
Konrad Rogoziński z klasy 1t – brązowy medalista Mistrzostw Polski w Ratownictwie Wodnym w klasyfikacji generalnej w kategorii młodzik
Drużynowe mistrzostwo Polski w ratownictwie wodnym 2017
Drużyna w składzie: Karolina Faszczewska, Anna Popiel, Wiktoria Królak, Julia Filocha, Vanessa Dziedzic, Anna Karwowska, Karol Bojarski, Dorian Krupica, Konrad Grzankowski, Antoni Hrebień, Stanisław Całkiewicz, Michał Całkiewicz, Piotr Nazaruk, Radosław Rogoziński, Konrad Rogoziński, Jakub Gawron, Ziemowit Jóźwiak, Grabski Mateusz, Szewczuk Aleksander, Krzysztof Korzeniewski; trener: Sławomir Juszkiewicz